• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Go Plus

Co myślicie o tym dodatku do Pokemon Go?
Ile będzie kosztować?
Czy będzie się to dało kupić w Polsce?
Czy warto?
[Obrazek: 2935395-pokemon_go_plus4.jpg]
Nick: Crisieri
Team: [Obrazek: zL62dPL.png]
  Odpowiedz

Pewnie że w Polsce będzie się dało kupić. Jeżeli nie oficjalnie to przez Allegro lub Aliexpress bo w dzisiejszych czasach zaradni sprzedawcy wszystko sprowadzą z zagranicy. Natomiast ja osobiście nie widzę sensu większego w zakupie tego urządzenia. Jeżeli wyjdę gdzieś to pewnie i tak uruchomię aplikację żeby nie przegapić pokemonów. Jeżeli wyjdę z kimś to nawet jakbym miał takie urządzenie to podczas rozmowy z kimś czy spaceru nie powiem "Ej czekaj bo jest tu gdzieś pokemon do złapania".
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

(05-26-2016, 09:21 )DerVuSH napisał(a): (...) Jeżeli wyjdę z kimś to nawet jakbym miał takie urządzenie to podczas rozmowy z kimś czy spaceru nie powiem "Ej czekaj bo jest tu gdzieś pokemon do złapania".

Ja już zapowiedziałam najbliższym znajomym i części rodziny że tak to dokładnie będzie wyglądać Język (no chyba, że to nie będzie spacer tylko wypad gdzieś w pośpiechu żeby zdążyć na tramwaj / do kina itp.), także osobiście czekam na możliwość kupna Uśmiech Moim zdaniem fajna sprawa, bo można cośtam robić z kimś idąc a kilometry się nabija Duży uśmiech Poza tym a nuż zainteresuje się jakiegoś znajomego na tyle, że sam(a) zainstaluje Język
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości