• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteś z Małopolski? Przedstaw się!!!

Witam Uśmiech
Mieszkam w Oświęcimiu i głównie tutaj gram, czasem robię wypady do okolicznych miast.
Czy gra ktoś jeszcze z teamu Instinct w okolicy?
  Odpowiedz

(11-04-2016, 11:35 )Sauronos napisał(a): Witam Uśmiech
Mieszkam w Oświęcimiu i głównie tutaj gram, czasem robię wypady do okolicznych miast.
Czy gra ktoś jeszcze z teamu Instinct w okolicy?

Hej  Oczko
Jestem w tym samym teamie co ty, ale gram głównie w Krakowie, czasem też w Wieliczce Uśmiech
  Odpowiedz

Stoją tam w ogóle jakieś żółte gymy? W Oświęcimiu w praktycznie wszystkich gymach non stop pasą się niebiescy...
  Odpowiedz

(12-16-2016, 21:55 )Sauronos napisał(a): Stoją tam w ogóle jakieś żółte gymy? W Oświęcimiu w praktycznie wszystkich gymach non stop pasą się niebiescy...

3 gymy w okolicy rynku akurat bardzo szybko zmieniają właścicieli, ale fakt w okolicy większość niebieskich Oczko
  Odpowiedz

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10208&...e=Vaporeon]Sie ma !!
Mam na ime Jacek.
http://forum.pokemon-go.pl/generator.php?action=generate&uid=10208&name=NININUNIA&team=Mystic&startdate=25.08.2016&level=40&city=Kęty&country=pl.png&favoritepokemon=Dragonite&cpone=3413&cptwo=3183&cpthree=3170&cpfour=3109&cpfive=3064&pokemonone=Dragonite&pokemontwo=Snorlax&pokemonthree=Snorlax&pokemonfour=Gyarados&pokemonfive=Vaporeon
  Odpowiedz

Tomek
24
Szymbark-Gorlice i okoliceDuży uśmiech
CzerwoniDuży uśmiech ( to najważniejszeDuży uśmiech poznam kogoś z czerwonych chętnieDuży uśmiech)
kocham się w Japoni i jej kulturzeUśmiech ( ogrody i samuraje to moja obsesja;D) poza tym książki , podróże , i mój kotDuży uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości