• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Bug/problem help!!

Witam
Od wczoraj mam problem z grą 
Wchodzę sobie żeby pograć w pokemony i nagle widzę że moja postać (której nie widać)  jets otoczona wodą i nie mogę się ruszać, a gps nie reaguje na lokalizację 
Zmienialem ustawienia, ustawialem inne lokalizację 
Wcześniej jak jeszcze, gra czytała lokalizację to nie mogłem otwierać pokestopów ani walczyć na arenie proszę o pomoc!!
  Odpowiedz

Ustawiłeś sobie inną lokalizację? Ciekawe..
[Obrazek: PGPLF_php_PN_Szaman7777_LV_23_SD_19_07.png]
Gram bez dopingu! Tylko nogi lub rower. Cwaniak
  Odpowiedz

(08-03-2016, 10:55 )rewe999 napisał(a): Witam
Od wczoraj mam problem z grą 
Wchodzę sobie żeby pograć w pokemony i nagle widzę że moja postać (której nie widać)  jets otoczona wodą i nie mogę się ruszać, a gps nie reaguje na lokalizację 
Zmienialem ustawienia, ustawialem inne lokalizację 
Wcześniej jak jeszcze, gra czytała lokalizację to nie mogłem otwierać pokestopów ani walczyć na arenie proszę o pomoc!!

na jakim urzadzeniu grasz?
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

ogólnie gram na telefonie 
ale wczoraj spróbowałem z jakies aplikacji (NOX) , bo nie wiedziałem o co chodzi i zalogowałem sie na swoje konto 
i teraz tak to działa , ze pokestopy na nic nie reagują , a pokemony po 2 tryknieciach uciekają
  Odpowiedz

(08-03-2016, 13:12 )rewe999 napisał(a): ogólnie gram na telefonie 
ale wczoraj spróbowałem z jakies aplikacji (NOX) , bo nie wiedziałem o co chodzi i zalogowałem sie na swoje konto 
i teraz tak to działa , ze pokestopy na nic nie reagują , a pokemony po 2 tryknieciach uciekają

Masz soft-bana, schodzi po kilku minutach/godzinach w zaleznosci jak daleko sie 'teleportowales'. 

Nox jest ogolnie 'nielegalna' platforma do grania i jest duze prawdopodobienstwo, ze Twoje konto zostanie zbanowane na stale.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

ok , wielkie dzieki , już z tego nie bede korzystać 
ale jak to mowią, w życiu trzeba wszystkiego spróbować Duży uśmiech
  Odpowiedz

@rewe999, ta, ale logując się z Noxa miałeś przecież oczywiste intencje, nie wmówisz mi, że nie chciałeś sobie pochodzić po okolicy nie wychodząc z domu. Szczególnie, że skoro dostałeś soft-bana to ustawiłeś lokalizację na jakąś dosyć odległą od miejsca w którym grałeś wcześniej, także wiesz, oszukiwanie nie jest fajne Język
[Obrazek: PGPLF.php?PN=z0miren&LV=10&SD=08-07-2016...7054047069]
  Odpowiedz

(08-03-2016, 13:54 )rewe999 napisał(a): ok , wielkie dzieki , już z tego nie bede korzystać 
ale jak to mowią, w życiu trzeba wszystkiego spróbować Duży uśmiech

No cóż... Niektórych rzeczy można spróbować tylko raz w życiu Język .

Ale wracając do Pokemnów, to na pewno nie warto ryzykować jak ma się już jakieś dobre pokemony w kolekcji... W Ingressie na początku też rzadko banowali, a potem nagle posypały się bany dla ludzi, którzy grali kilka, nawet kilkanaście miesięcy.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=eccenux&LV=26&SD=2016-07-07...5034080062]
  Odpowiedz