• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Pomocy - Brak Pokemonów

Hej, o niedawna gram w Pokemon Go, jednak w mojej okolicy nie ma żadnych pokemonów, gym'ów i pokestop'ów. Co prawda mieszkam w małej wsi, jednak mamy tu parę miejsc, które mogłyby być gym'ami lub pokestop'ami. Mieszkam też w pobliżu (14 km) mniejszego miasta, w którym o dziwo również nic nie ma Smutny . Więc by złapać jakiegoś pokemona muszę jechać do większego miasta oddalonego ode mnie o 40 km lub uaktywnić incense, które już i tak wykorzystałam  Niezdecydowany Czy da się z tym coś zrobić, jeśli tak to gdzie się z tym zwrócić.

P.S. Nie tylko ja gram w Pokemon Go w mojej miejscowości.
  Odpowiedz

Jeden z uzytkownikow powiedzialby Ci, ze nie widzi w tym problemu. Zrzucic sie na benzyne i jechac do wiekszego miasta, lol, w czym problem? Duży uśmiech

A tak na serio,

Nie da sie na razie nic z tym zrobic. Niantic nie przyjmuje i nie rozpatrza (nie rozpatruje*, Ty nieuku) zgloszen o nowe PokeStopy, mozna zglaszac jedynie takie, ktore zagrazaja bezpieczenstwu/znajduja sie w niedostepnym terenie.

Rozumiem Twoj zal, ale jedynym wyjsciem jest uzbroic sie w cierpliwosc, i miec nadzieje, ze szybko zaczna rozpatrywac podania o nowe PokeStopy i Gymy.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-02-2016, 15:37 )Naznaz napisał(a): Jeden z uzytkownikow powiedzialby Ci, ze nie widzi w tym problemu. Zrzucic sie na benzyne i jechac do wiekszego miasta, lol, w czym problem? Duży uśmiech

A tak na serio,

Nie da sie na razie nic z tym zrobic. Niantic nie przyjmuje i nie rozpatrza zgloszen o nowe PokeStopy, mozna zglaszac jedynie takie, ktore zagrazaja bezpieczenstwu/znajduja sie w niedostepnym terenie.

Rozumiem Twoj zal, ale jedynym wyjsciem jest uzbroic sie w cierpliwosc, i miec nadzieje, ze szybko zaczna rozpatrywac podania o nowe PokeStopy i Gymy.

Masz gdzieś może pod ręką link gdzie można im rzucić takim reportem na gym/pokestop niedostępny?
  Odpowiedz

(08-02-2016, 15:43 )Vensimil napisał(a): Masz gdzieś może pod ręką link gdzie można im rzucić takim reportem na gym/pokestop niedostępny?

Zawsze! 

https://support.pokemongo.nianticlabs.co.../221968408
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
  Odpowiedz

(08-02-2016, 15:37 )Naznaz napisał(a): Jeden z uzytkownikow powiedzialby Ci, ze nie widzi w tym problemu. Zrzucic sie na benzyne i jechac do wiekszego miasta, lol, w czym problem? Duży uśmiech

A tak na serio,

Nie da sie na razie nic z tym zrobic. Niantic nie przyjmuje i nie rozpatrza zgloszen o nowe PokeStopy, mozna zglaszac jedynie takie, ktore zagrazaja bezpieczenstwu/znajduja sie w niedostepnym terenie.

Jechać do większego miasta - i tu jest problem bo nikt z nas nie ma samochodu przynajmniej swojego :/ Oby szybko to nastąpiło :/
  Odpowiedz

(08-02-2016, 15:45 )Naznaz napisał(a):
(08-02-2016, 15:43 )Vensimil napisał(a): Masz gdzieś może pod ręką link gdzie można im rzucić takim reportem na gym/pokestop niedostępny?

Zawsze! 

https://support.pokemongo.nianticlabs.co.../221968408

Naznaz na Prezydenta forum! Uśmiech
Dzięki wielkie
  Odpowiedz

I jeszcze pytanie, jeśli zaczną przyjmować nowe zgłoszenia, to gdzie napisać i jak się o tym mogę dowiedzieć ?
  Odpowiedz

(08-02-2016, 21:23 )Talho napisał(a): I jeszcze pytanie, jeśli zaczną przyjmować nowe zgłoszenia, to gdzie napisać i jak się o tym mogę dowiedzieć ?

Sledzic na biezaco support page/reddita/inne strony informacyjne Uśmiech link podalem kilka postow powyzej tego, opcja dodawania poki co jest z niego usunieta.
  Odpowiedz

(08-02-2016, 21:26 )Naznaz napisał(a):
(08-02-2016, 21:23 )Talho napisał(a): I jeszcze pytanie, jeśli zaczną przyjmować nowe zgłoszenia, to gdzie napisać i jak się o tym mogę dowiedzieć ?

Sledzic na biezaco support page/reddita/inne strony informacyjne Uśmiech link podalem kilka postow powyzej tego, opcja dodawania poki co jest z niego usunieta.

Wielkie dzięki Duży uśmiech
  Odpowiedz