• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Znikają pokemony

Witam. Od godziny mam problem ze złapaniem pokemonow. Kiedy klikam na nie żeby je złapać, one znikają i pojawiają się tak co mniej więcej 30 sekund. Ratunku!  Zły
  Odpowiedz

To samo co w każdym tego typu temacie, zacznij od wyczyszczenia danych aplikacji, usunięcia jej + instalację od nowa. Swoją drogą czy to nie jest aby objaw bana? Jeśli tak to pewnie za kilka godzin ustąpi.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Juz odinstalowalem a dosłownie 30 sekund wcześniej złapałem pokemona a bana nie mam za co chyba dostać a jak tak to możesz mi podać jaka może być przyczyna
  Odpowiedz

Jeżeli ucieka Ci każdy Pokemon, którego próbujesz złapać tzn. po pierwszym rzucie widzisz tylko chmurkę po Pokemonie, to jest duże prawdopodobieństwo, że masz SoftBana. Dostać go można głównie za używanie programów przekłamujących położenie GPS (fake gps). I jak wieść głosi, Niantic stara się skutecznie walczyć z tym zjawiskiem. Teoretycznie zakazane jest też np. korzystanie z kilku kont, ale wydaje mi się, że za to Niantic nie banuje.

Bana można dostać na zawsze, co widać od razu przy próbie zalogowania się - pojawia się napis "You have been banned". Wówczas pozostaje Ci tylko kontakt z Niantic. Częstszą formą jest SoftBan, czyli ban na określony czas (maksymalnie 24 godziny). Objawia się on tym, że nie można złapać Pokemonów, a z PokeStopów nie dostaje się przedmiotów. Nie można też walczyć na arenach.

Teoretycznie tymczasowego bana można dostać przez pomyłkę, z winy błędnych wskazań GPS, gdy będąc np. w Polsce, zostaniesz przerzucony na kilka sekund do innego punktu oddalonego o sporą ilość kilometrów (np. do innego państwa lub na inny kontynent), a po chwili z powrotem GPS wskaże prawidłowe położenie. Ale to teoretyczne gdybanie, gdyż takie sytuacje zdarzały się na początku, gdy odbiorniki GPS nie zawsze chciały wskazywać prawidłowe położenie (zwłaszcza przy gorszej pogodzie), przeskakując właśnie na kilka sekund gdzieś daleko.
  Odpowiedz

Ja raz dostałam SoftBana bo będą w Grecji na lotnisku odpaliłam Pokemon GO niecałe 2 godziny później odpaliłam gierkę w Polsce. Pewnie pomyśleli że korzystam z FakeGPS i mnie zbanowali Smutny
Ale już jest oki Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz