• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o GYMy

Hej, zaczynam bawic sie w arenach i mam prae pytań.

1. Kiedy odbierać za nie nagrody? chodzi o to czy jak strace gym to i trace nagrode ? Jak np zdobede w ciągu dnia 10 róznych gymów i pewnie szybko strace to wieczorem moge odebrać 100 pokacoin ?

2. Jakie poki zostawiać na warcie, silniejsze czy średnie ?

3. Jestem w druzynie czerwonej. Chce dostawić się do gymu ale nie ma w nim miejsca. Jak moge "wygonić" najnizszy lvl by stanąc za niego ?

Chyba narazie tyle Uśmiech czekam na odp od kogoś obeznanego w temacie i pozdrawiam
  Odpowiedz

Już śpieszę z pomocą Uśmiech

1. Narody należy odbierać jak najszybciej, czyli rano o 10.00 masz w "tej tarczy" 10 NIE CZEKASZ i od razu klikasz. Bo o 12.00 możesz mieć już tylko 7. A wieczorem może nie być w ogóle. (Ja zawsze robię tak że ustalam sobie limit np. 8 i chodzę po mieści aż nie zdobędę 8. Jeżeli już mam to klikam).

2. Zostawiam te średnie. Silne zostaw na walki i przejmowanie kolejnych.

3. Żeby dodać miejsce w gymie, musisz tam trenować. Po prostu walczyć (ale w gymie swojego koloru) wtedy w lewym górnym rogu będą się podbijać punkty doświadczenia, kiedy osiągniesz już limit wtedy gym zdobywa kolejny poziom i możesz dodać tam poka Oczko

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz

Na poczatek dzieki za odp Uśmiech

1. Więc trace gym = trace nagrode (jeśli jej nie odebrałem) tak ? Miałem plan taki...przez dzień zebrać 10 gymów, odebrać wieczorem (penwie juz nie bede miał ani jednego) i nastepny dzień przerwa :Uśmiech więc tak się nie da jak rozumiem ?

2. jak zostawie średnie to przecież szybko padną - trzeba więc odrazu odbierać nagrode (mieszkam w Warszawie gym zajmuje na mx 30 minJęzyk )

3. Miałem taki przypadek że gym należał do mojego teamu. Kliknołem rekawice i pokonałem wszystkich 3 trenerów, został na szczycie tylko jeden champion (nie sprawdziłem czy moge się dostawić) potem rekawice jeszcze raz i gym stał się neutralny i zajołem go od nowa. Więc jak tam trenować ?
  Odpowiedz

1. Dokładnie tak. Tracisz gym tracisz jeden punkt  z tarczy.

2. W sumie to prawda. Ale jeżeli zostawisz najsilniejszego to nie będziesz miał czym walczyć. Więc wybór należy do cb.

3. Dokładnie tak. Jak wygrasz w gymie to zdobywa on kolejny poziom. Każdy poziom to kolejna osoba która może zostawić tam poka.

Dlatego punkty 2 i 3 są ze sobą bardzo połączone. Jeżeli gym ma duży poziom jest tam więcej poków. I teraz nawet jak one są takie 7/10 to ich ilość sprawia że ciężko jest przejąć gym. I tu przychodzi punkt 1 im więcej takich "twierdz" tym masz większą szansę na zbieranie większej nagrody z tarczy w sklepie Uśmiech
  Odpowiedz

Kontretne odpowiedzi i szybkie - to lubie Uśmiech dzieki jeszcze raz Uśmiech

Edit - pkt dla Ciebie poszedł Uśmiech
  Odpowiedz

Nie ma za co Oczko I dziękuję za punkt Uśmiech
  Odpowiedz

(08-02-2016, 08:34 )mastacz napisał(a): Na poczatek dzieki za odp Uśmiech
3. Miałem taki przypadek że gym należał do mojego teamu. Kliknołem rekawice i pokonałem wszystkich 3 trenerów, został na szczycie tylko jeden champion (nie sprawdziłem czy moge się dostawić) potem rekawice jeszcze raz i gym stał się neutralny i zajołem go od nowa. Więc jak tam trenować ?

Mam wrażenie, że sytuacja opisana w tym punkcie wyglądała tak - trenowałeś sobie gym, nabijając mu punkty, jednak w tym samym czasie ktoś z innego teamu próbował go przejąć zbijając punkty w dół. Atakujący miał większą efektywność od Ciebie i udało mu się zneutralizować gym, jednak nie zdążył wstawić swojego pokemona, bo przejąłeś gym z powrotem. Uśmiech

Btw. kwestia podejścia, ale ja zwykle kiedy widzę, że gym pod którym jestem i zamierzałem coś z nim zrobić (trenować/podbić) nagle przechodzi w neutral nie rzucam od razu swojego pokemona, tylko czekam aż zwycięzca coś zostawi. Trochę cios poniżej pasa, kiedy ktoś rzuca pokemonem na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", ale może to ja jestem naiwny. Dodam, że nie krytykuję tego co zrobiłeś, jestem świadom, że dopiero wchodzisz w świat walk. Uśmiech
  Odpowiedz

Chyba masz racje, dziś troche potrenowałem i już nikt nie zszedl z gymu. Co do ciosuw poniżej pasa itd - spokojnie po tym jak sie na nim ustawiłem szybko go straciłem Język
'Tak ideologicznie - jako czerwony nie moge pozwolić by gym zajeli inni, wiec nawer celowe takie dostawienie sie jak był neutralny jest jak najbardziej wskazane a nie ciosem poniżej pasa Uśmiech zreszta to tylko zabawa
  Odpowiedz

(08-02-2016, 22:44 )mastacz napisał(a): Chyba masz racje, dziś troche potrenowałem i już nikt nie zszedl z gymu. Co do ciosuw poniżej pasa itd - spokojnie po tym jak sie na nim ustawiłem szybko go straciłem Język
'Tak ideologicznie - jako czerwony nie moge pozwolić by gym zajeli inni, wiec nawer celowe takie dostawienie sie jak był neutralny jest jak najbardziej wskazane a nie ciosem poniżej pasa Uśmiech zreszta to tylko zabawa

Nie no ja tylko mówię, jakie ja mam podejście, może jestem zbyt honorowy Uśmiech
Ostatnio podjechałem pod gym, który chciałem przejąć i zobaczyłem knypka może ze 13 lat samotnego pod pomnikiem, akurat trwała walka o gym. Jak się zatrzymałem gym przeszedł na neutral, stwierdziłem, że poczekam, nie będę psuł dzieciakowi radochy. Czekałem, żeby Cię nie okłamać dobre 10 minut zanim udało mu się zrzucić pokemona do gymu, już chciałem do niego podejść i mu pomóc Duży uśmiech
Na szczęście okazało się, że jest z tego samego teamu i nie musiałem mu psuć zabawy odbijając gym zaraz po jego zwycięstwie Język
  Odpowiedz