• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smarftony, które działają/nie działają z Pokemon GO

Zapewne mało kto słyszał i zna ,ale posługuję się w tej chwili modelem LIVE 3+ firmy : kruger & matz,który bardzo dobrze sprawdza się jeśli chodzi o trwałość baterii (jeśli dobrze pamiętam to 6000 mAh). Niestety wada jest,że dość szybko się grzeje,przy dłuższym działaniu aplikacji (po około 40min działania). Zimą ten problem nie stanowi większego kłopotu,gdyż samoistnie się chłodzi na powietrzu, zaś latem jest to kłopotliwe.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

Nikt nie miał styczności z Xiaomi Redmi 4A ?? na papierze wygląda że powinno byc ok ale w ciemno nie kupie ;/

Na Galaxy Note 2 oraz s3 lte pokemon go idealnie działają ale przy s3 lepiej mieć Power bank

Wysłane z mojego VS986 przy użyciu Tapatalka

ja grałam od początku na samsung s5 i oprócz znikającego w oczach paska na wskaźniku baterii problemów nie było.
siostra korzysta z s4 i też problemów nie ma.
Kiedy chwilowo nie miałam telefony grałam na tablecie samsung galaxy tab A (t285 Lte) - gra chodzi ok, ar słabo, ale nie używam wiec dla mnie to nie problem. jedynie po utracie zasięgu sieci najlepiej uruchomić ponownie, bo bardzo długo zajmuje mu ponownie zalogowanie, potrafi tez lokalizacje zgubić, ale wyłączenie i włączenie ponowne tej funkcji pomaga. do tego bateria trzyma bardzo dobrze, w porównaniu z wyżej wymienionymi telefonami.

(02-20-2017, 15:19 )mastacz napisał(a): Nikt nie miał styczności z  Xiaomi Redmi 4A ?? na papierze wygląda że powinno byc ok ale w ciemno nie kupie ;/

Gram i nie narzekam. AR działa, GPS jest dokładny, bateria długo trzyma więc jest OK. Ważne jest, aby miał MIUI GLOBAL (taką wersję ja mam). Jedynie musiałem pobawić się, aby internet był w 4G, ale wszystko można znaleźć w necie Uśmiech

(03-17-2017, 22:13 )Valdez napisał(a):
(02-20-2017, 15:19 )mastacz napisał(a): Nikt nie miał styczności z  Xiaomi Redmi 4A ?? na papierze wygląda że powinno byc ok ale w ciemno nie kupie ;/

Gram i nie narzekam. AR działa, GPS jest dokładny, bateria długo trzyma więc jest OK. Ważne jest, aby miał MIUI GLOBAL (taką wersję ja mam). Jedynie musiałem pobawić się, aby internet był w 4G, ale wszystko można znaleźć w necie Uśmiech

OoOO dzieki wielkie za info :Uśmiecha właśnie czekam aż do mnie dojdzie.
Czy możesz podopowiedzieć o tym lte? jakies linki z których korzystałeś itd. Soft of też MG.
Jest na nim root ?

(03-18-2017, 14:50 )mastacz napisał(a):
(03-17-2017, 22:13 )Valdez napisał(a):

OoOO dzieki wielkie za info :Uśmiecha właśnie czekam aż do mnie dojdzie.
Czy możesz podopowiedzieć o tym lte? jakies linki z których korzystałeś itd. Soft of też MG.
Jest na nim root ?

Mi to forum pomogło https://miuipolska.pl/forum/topic/,10249-brak-4g-lte/
https://miuipolska.pl/forum/topic/8662-p...-w-plusie/
 - net mam z  plusa.
Mój Android to 6,0,1 MMB29M, a MIUI to MIUI GLOBAL 8.2.1 stabilna (to po aktualizacji przedtem było 8.1.x też  stabilna).
Czy tel ma root tego nie wiem, za mało się znam.
Jak się pojawi u Ciebie problem będziemy myśleć co dalej Uśmiech

Skoro działają Ci poki bez problemu w sęsie uruchamiają się to znaczy że nie ma roota i bedzie ok Uśmiech
Dzieki za linki, na pewno sie przydadza Uśmiech

Witam. Mam Samsunga galaxy S4 po wlączeniu pokemon go pokazuje się komunikat Failed to Detect Location. Nie widać ani pokemonów ani pokestopów. Czy ktoś wie co zrobić aby gra działala?

Gra ktoś na telefonach LG G4 lub G5? Rozważam zakup takiego telefonu. Wcześniej myślałem o Xiaomi Redmi Note 4, ale nie wiem jak tam jest z tzw. standardem LTE i czy śmiga na wsi.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1541&n...e=Venusaur]