• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Problem po aktualizacji

Model Urządzenia:Iphone 5s
Wersja iOS: 9.2
Źródło Aplikacji:AppStore
Wersja aplikacji Pokemon GO:1.21.2

Opisu Problemu:

gra po ostatniej aktualizacji(smart watch) przestala sie wlaczac mianowicie włacza sie poczatkowe białe logo niantec i po pol sekundzie wraca do menu, probowalem wszystkiego, reset telefonu, reinstalacja aplikacji i ciagle nic nie pomaga. Jakies pomysly ?
  Odpowiedz

Też mam problemy z uruchomieniem poków ostatnio. Jakoś wczoraj się zaczeły te problemy. Czasem staje na białym tle, czasem się uruchamia, ale po pokazaniu się mapy... gra się zawiesza. Niekiedy trzeba restartować apkę po kilka razy aby poszła. Reinstalowałem ją, ale dalej mam to samo. Chyba trzeba czekać aż to naprawią.
  Odpowiedz

To witam w klubie, podobny problem mam - gra się odpala ale wiesza na mapie, nawet mapy ogólnie nie pokazuje. U mnie pomaga na to jedynie restart telefonu. Akurat nałożyło się to z aktualizacją softu na telefonie, więc przez chwilę myślałem, że to akurat andek postanowił odmówić współpracy, ale widzę w internetach, że to dość częsty problem od wczoraj.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Mam ten sam problem co Tem88PL i AveryKsavery. Zresztą wiem, że dużo osób go ma. Mnie pomaga wyczyszczenie danych aplikacji, ale tylko na jeden raz i zajmuje to dużo czasu, bo trzeba się przelogowywać. Reinstalacja aplikacji to jest to samo co przy usunięciu danych z tymże trwa jeszcze dużo dłużej. Gdzieś przeczytałem, że pomaga uruchamianie gry bez GPS i rzeczywiście przy dwóch pierwszych takich włączeniach działało. Już się cieszyłem i przy trzeciej próbie nie zadziałało :/.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Mam to samo. Gra się wiesza, mapa się nie pokazuje, czyszczenie danych i przeinstalowanie nic nie pomaga. Mam tak po ostatniej aktualizacji. Czyli nie ma na to lekarstwa?
  Odpowiedz

Czyszczenie danych Ci nie pomaga w ogóle? Mnie pomaga zawsze, ale tylko na jeden raz.

Z tej sytuacji są dwa wyjścia:

1) Jakoś to wytrzymujesz i czekasz na aktualizację Niantic, która naprawi ten błąd (ja chyba tak zrobię).

2) Odinstalowujesz aplikację ze sklepu play i ściągasz z APK Mirror poprzednią wersję, na której czekasz do momentu naprawienia bug'a przez Niantic.
  Odpowiedz

Działa faktycznie jeden raz ale nie zawsze za pierwszym razem-dziwne. Myślałem że to przez ram ale lgg4 ma 3gb.
  Odpowiedz

A GPS wam działa? u mnie jakaś masakra nie widac płynnego ruchu tylko skoki...często nawet w miejsce oddalone o pare km.
  Odpowiedz

U mnie GPS śmiga dobrze. Chociaż wydaje mi się, że te problemy są związane właśnie z jakimiś problemami lokalizacji.
  Odpowiedz

GPS u mnie również działa dobrze, jednak ostatnio bardzo dziwnie zlicza trasy. Sumuje trasę co kilkaset metrów - niby teoretycznie odległości się zgadzają, jednak czasem doda po 500 metrach przebytą odległość do jajek, czasem po 300 metrach. Nie położę głowy na pniu, ale wydaje mi się, że wcześniej ładnie co 100 metrów zliczał.

Zrobiłem dzisiaj też testy - do skutku wyłączałem i włączałem aplikację jak się wieszała. Zawsze za którymś razem udało się odpalić. Czasem za drugim razem, ale czasem i za dziesiątym. Wyłączanie samego GPS nic nie dawało, przejście w tryb samolotowy również. Pomaga jedynie albo zakończenie aplikacji albo restart telefonu. Strzelałbym w wyciek pamięci, chociaż nie monitorowałem jej zużycia, a ciężko też sprawdzić sam wyciek kiedy jedyne co można zrobić to całkiem zakończyć aplikację. Jednak fakt faktem, że dopiero po oczyszczeniu całkowitym pamięci udaje się ją uruchomić poprawnie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz