• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
movesety Snorlaxa

To moj pierwszy temat na tym forum, wiec witam wszystkich. Nie wiem czy wybralem odpowiedni dzial, jesli nie to prosze Moderatorow o przeniesienie. Moje pytanie kieruje sie do movesetow Snorlaxa, podobno idealny zestaw atakow dla niego to Zen Headbutt 11.4 dps i BodySlam 32.1 dps. Teraz kilka pytan do Was.

1. Czy najlepsze movesety sa zmienne w zaleznosci od tego czy chcemy atakowac lub bronic gym ?
2. Czy niektorych charge atakow unikniecie jest niemozliwe co czyni je lepszymi do obrony gymow ? Pomysł
3. Troche odejde od tematu, czy ktos moze wie jaka jest szansa na drop jajka 10km z pokestopa i czy cos ma na to wplyw?

Zapraszam do dyskusji
  Odpowiedz

Mam dwa Snorlaxy. Podstawowy atak w oby dwu Zen Headbutt.
Jednego z Hyper Beam a drugiego z Body Slam. Nie zauważyłem jakoś szczególnej różnicy w użytkowaniu. Wole tego z Hyper Beam bo jak rąbnie to widać mocny spadek życia Uśmiech
Zen Headbutt jest świetny do obrony ale do ataków znacznie lepszy jest Lick.
https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon/143
Fakt jest taki że jak ktoś się uprze to i tak rozjedzie naszego Grubaska, poprostu zużyje 2 Pokemony Uśmiech Przy aktualnym trybi walki, to narazie movesety i IV to tylko kropla, jak się ma sporo potionów w plecaku to się tym człowiek nie przejmuje.

Co do Pokestopów totalna losowość, 10km jajka są rzadkie i tyle. Niektórzy twierdzą żę z Pokestopów danego typu wypadają jajka 10km ale mi się to nie potwierdza więc powodzenia w dropach Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

no ja mieszkam w Londynie, tutaj dosyc czesto respia sie rzadkie pokemony i teraz zastanawiam sie, ktore powerupowac, stad te pytanieDuży uśmiech no ale jezeli tak, to nie bede tak zwracal uwagi na moveset. Jeszcze jedno pytanie, czy niektorych charge atakow nie da sie uniknac? np. Blizard Laprasa
  Odpowiedz

(09-26-2016, 10:17 )PWP1488 napisał(a): no ja mieszkam w Londynie, tutaj dosyc czesto respia sie rzadkie pokemony i teraz zastanawiam sie, ktore powerupowac, stad te pytanieDuży uśmiech no ale jezeli tak, to nie bede tak zwracal uwagi na moveset. Jeszcze jedno pytanie, czy niektorych charge atakow nie da sie uniknac? np. Blizard Laprasa

Weź też pod uwage, że pojawiły się już zmiany w atakach, które nposłabiły Vaperona. Więc narazie trzymaj Pokemony i zobaczysz co czas pokaże Uśmiech
Do Laprasa możliwe movesety masz tutaj: https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon/131. Idealny Pokemon na Dragonity Uśmiech
I faktycznie czas trwania ataku jest dłuższy niż wykonanie uniku. Więc i tak dostanie się po dupie z tego co kojarze. to samo chyba jest przy Earthquake, ale nie jestem pewny więc na pewno ktoś poda precyzyjniej.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

też nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale np. earthquake wygląda jakby działał na całej arenie, czyli jakby nielogiczne jest uniknięcie go, ale skacząc w bok pojawia się napis dodged, czyli niby unikamy go

inna sprawa, że nie można uniknąć ataku w 100%, tylko co najwyżej w 75%
  Odpowiedz