• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie szukać pokemonów we Wrocławiu ?

Mam bardzo ważne pytanie bo ja mieszkam na obrzeżach Wrocławia i tam jest więcej pokemonów niż na rynku a na rynku jedynie co dobre jest to duża ilość pokestopów ale jak ostatnio chodziłem nie mogłem spotkać żadnego fajnego pokemona... i chciałbym zapytać jak to jest ze na spawnerami pokomonów bo jeśli w małej części w której jest 3 pokestopy i spotykam snorlaxy i beedrylle a na rynku jedynie ratatary i kilka Eevee nie rozumiem tego :/[url=http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Eevee_(Pok%C3%A9mon)][/url]
[Obrazek: Fat5K.gif]
  Odpowiedz

Popraw prosze tytul tematu na np. 'Gdzie szukac Pokemonow we Wroclawiu'.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-08-2016, 13:36 )kubak244 napisał(a): Mam bardzo ważne pytanie bo ja mieszkam na obrzeżach Wrocławia i tam jest więcej pokemonów niż na rynku a na rynku jedynie co dobre jest to duża ilość pokestopów ale jak ostatnio chodziłem nie mogłem spotkać żadnego fajnego pokemona... i chciałbym zapytać jak to jest ze na spawnerami pokomonów bo jeśli w małej części w której jest 3 pokestopy i spotykam snorlaxy i beedrylle a na rynku jedynie ratatary i kilka Eevee nie rozumiem tego :/[url=http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Eevee_(Pok%C3%A9mon)][/url]

Pokemony są tam gdzie użytkownicy, im więcej ludzi gra na danym terenie tym więcej powinno być pokemonów teoretycznie
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

okej dzięki warto wiedzieć Uśmiech
[Obrazek: Fat5K.gif]
  Odpowiedz

Bardzo często na placu solnym są odpalone po 2-3-4 lury i wtedy w takim miejscu możesz nałapać naprawdę sporo pokemonów.
Sporo się respi przy PKP też.
"Zmiana teamu w grze powinna być możliwa! Dlaczego skazywać ludzi na grę pod gorszym kolorem tylko dlatego że w chwili słabości nie wybrali koloru czerwonego?!"
  Odpowiedz

i przy Skytower- tam złapałam m.in. Skytera, Jinxa, Laprasa, masę Drowzee, zwiał mi tam ivizaur...
  Odpowiedz

Jeżeli chodzi o rzadkie to często jest Lapras na rynku przy fontannie, Snorlaxy na Nadodrzu (tam sporo różnych rarowych się pojawia), Electabuzzy przy przystanku Rondo (w stronę Krzyków), Hitmonlee na odcinku grabiszyńska w stronę FAT.
"Zmiana teamu w grze powinna być możliwa! Dlaczego skazywać ludzi na grę pod gorszym kolorem tylko dlatego że w chwili słabości nie wybrali koloru czerwonego?!"
  Odpowiedz

a Pikachu często na rogu Ruskiej z Podwalem się respi Uśmiech
  Odpowiedz

(08-11-2016, 12:01 )Mwmadawo napisał(a): i przy Skytower- tam złapałam m.in. Skytera, Jinxa, Laprasa, masę Drowzee, zwiał mi tam ivizaur...

ja będę na weekend z rodzinką właśnie w okolicach Sky Towera, Zoo i myśle jeszcze czy by na rynek nie iść, wiecie piwko, jakieś szamanko i łapanko hehe Oczko

Wiecie czy gdzieś w okolicach tych miejsc jest eevee ? Bo u mnie w mieście to baaardzo rzadko może 4 trafiłem już nie pamiętam gdzie ... :/
  Odpowiedz

(08-18-2016, 02:00 )q7dwa9 napisał(a):
(08-11-2016, 12:01 )Mwmadawo napisał(a): i przy Skytower- tam złapałam m.in. Skytera, Jinxa, Laprasa, masę Drowzee, zwiał mi tam ivizaur...

ja będę na weekend z rodzinką właśnie w okolicach Sky Towera, Zoo i myśle jeszcze czy by na rynek nie iść, wiecie piwko, jakieś szamanko i łapanko hehe Oczko

Wiecie czy gdzieś w okolicach tych miejsc jest eevee ? Bo u mnie w mieście to baaardzo rzadko może 4 trafiłem już nie pamiętam gdzie ... :/

Bardzo duża ilość Eevee jest w parku południowym - około 5-6 przystanków tramwajowych od Sky Tower.
W okolicach Zoo na terenie parku przy Hali stulecia też powinieneś być w stanie jakieś Eevee znaleźć.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz