• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeżyj podróż pociągiem
#1

Teraz, kiedy jesteśmy w połowie lutego, jesteśmy bliżej Nowruz 97 niż kiedykolwiek wcześniej, a obecnie rozpoczyna się gorączkowa podróż. Bilety na pociąg, autobusy i samoloty w Nowruz są sprzedawane kilka dni temu. Jeśli chcesz przeżyć fascynującą podróż autobusem lub pociągiem, lepiej o tym pomyśleć lub zarezerwować bilet już teraz.

Wynik obrazujący pociąg irański
Podróż autobusem

Autobus jest publicznym pojazdem międzymiastowym, który ma swoją własną charakterystykę, którą każdy może przyciągnąć. Ten pojazd, pod względem pociągu, ma kilka bardzo ważnych cech, które czynią go zaletą w zakresie transportu.

Najważniejszą rzeczą, która może być kłopotliwa przy korzystaniu z pociągu dla każdego, jest wspaniały głos tego pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, autobus ma znacznie mniejszy hałas niż pociąg i samolot, co jest powodem, dla którego wiele osób ma wyraźny i wystarczający powód, aby wybrać to urządzenie.

Wynik dla irańskiego autobusu

Kolejna cecha autobusów międzymiastowych, dostępność autobusów i bilety autobusowe. Dzisiaj możesz zarezerwować bilet autobusowy online za pośrednictwem stron internetowych, takich jak bilety Master w większości dni w roku (z wyjątkiem Eid i innych), co jest tańsze niż bilety na pociąg. Podobnie, jeśli nie stać cię na bilety autobusowe, możesz skorzystać z własnych autobusów, które mają dobrą pustą przestrzeń.

Obecnie istnieje również bilet autobusowy klasy VIP, który eliminuje wiele problemów z podróżowaniem w starszych autobusach, oferując najlepsze miejsca, usługi socjalne i wiele innych. Podobnie, możesz korzystać z tego rodzaju autobusów, które nie mają takiej samej różnicy w cenie jak starsze autobusy. Głównymi wadami tego pojazdu są: duży wpływ warunków ruchu drogowego i ruchu na podróż, które mogą stać się koszmarem dla każdego i sprawić, że podróż stanie się brzydkim piekłem!

Wynik dla irańskiego autobusu

Zagrożenie zderzeniowe to kolejny incydent, który wpływa na ciebie w danym roku. Kierowcy są głównym powodem wypadków samochodowych na środku drogi, a Ty widzisz je co roku. Musisz poczekać, aż autobus zatrzyma się we właściwym miejscu, aby korzystać z udogodnień, takich jak restauracja i zestaw głośnomówiący, a to spowoduje problemy w ruchu drogowym.

Podróż pociągiem

Pociąg jest również innym pojazdem międzymiastowym, z pewnymi znaczącymi cechami. Pierwszą rzeczą związaną z podróżowaniem pociągiem jest ocena klasy irańskich pociągów. Możesz korzystać z pociągów klasy 1, 2 i 3, aby uzyskać żądany koszt i odległość od miejsca docelowego, która Ci pomoże.

Wynik obrazujący pociąg irański

Najlepszą rzeczą w korzystaniu z biletów kolejowych w porównaniu do biletów autobusowych jest bardzo dobra prywatność tego urządzenia. Jeśli tego potrzebujesz, możesz po prostu wynająć coupe z rodziną i oddzielić rodzinę od innych części pociągu. Kolejną ważną rzeczą, która ma znaczenie, jest możliwość korzystania ze stołówki i bufetu, a także odpowiednie warunki sanitarne dla rodzin.

Bezpieczeństwo pociągów należy do najwyższych w pozostałej części świata i ma najniższy wskaźnik wypadków drogowych i wypadków. Ze względu na swoją wytrzymałość, nie ma wpływu na złą pogodę i bezpiecznie dotrze do Ciebie.

Zasoby:
سفری جذاب با اتوبوس و قطار
رزرو بلیط
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości