Forum Pokemon GO Polska
[PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Wersja do druku

+- Forum Pokemon GO Polska (https://forum.pokemon-go.pl)
+-- Dział: POKEMON GO - POMOC (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Dział: Poradniki (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze (/showthread.php?tid=676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Naznaz - 07-30-2016

(07-30-2016, 18:16 )layzeeeee napisał(a): Witam. Dopiero od jakiegoś czasu zacząłem sprawdzać swoje pokemony (prędzej ulepszałem i ewoluowałem wszystko jak leciało) i doszedłem do punktu, w którym zastanawiam się czy warto ulepszać mojego Jolteona (zrobionego z eevee około 300CP), który ma tylko 704CP po ewolucji czy lepiej zbierać od nowa candy i zrobić nowego z eevee np. 500CP? Z jednej strony trochę go szkoda, a z drugiej może się nie opłaca podkręcać tego już zrobionego?

No siema,

Nie no, 704 to zadna strata, poza tym to Jolteon, straszna kicha ogolnie. Poczekaj az zlapiesz Eevee 600+ cp i pamietaj! Trick ze zmiena imienia mozna zastosowac tylko jeden raz dla kazdej z przemian!

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - AlfaChrzonszcz - 07-30-2016

Jolteon dostał buffy pośrednio przez zmiany w atakach które wejdą na dniach w PL Uśmiech W USA już są

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - layzeeeee - 07-30-2016

(07-30-2016, 20:09 )Naznaz napisał(a):
(07-30-2016, 18:16 )layzeeeee napisał(a): Witam. Dopiero od jakiegoś czasu zacząłem sprawdzać swoje pokemony (prędzej ulepszałem i ewoluowałem wszystko jak leciało) i doszedłem do punktu, w którym zastanawiam się czy warto ulepszać mojego Jolteona (zrobionego z eevee około 300CP), który ma tylko 704CP po ewolucji czy lepiej zbierać od nowa candy i zrobić nowego z eevee np. 500CP? Z jednej strony trochę go szkoda, a z drugiej może się nie opłaca podkręcać tego już zrobionego?

No siema,

Nie no, 704 to zadna strata, poza tym to Jolteon, straszna kicha ogolnie. Poczekaj az zlapiesz Eevee 600+ cp i pamietaj! Trick ze zmiena imienia mozna zastosowac tylko jeden raz dla kazdej z przemian!

ok dzięki Uśmiech

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Naznaz - 07-30-2016

(07-30-2016, 22:13 )AlfaChrzonszcz napisał(a): Jolteon dostał buffy pośrednio przez zmiany w atakach które wejdą na dniach w PL Uśmiech W USA już są

Zapomnialem o update. Dzieki! 

W sumie trzymam jeszcze swoje Jolty, bo szkoda mielic na cukierki. A nuż.

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - WieRtaR - 07-30-2016

Jestem zirytowany. Nie mam ani jednej ewolucji Eevee a juz 21 lvl. Poprostu nie ma ich w mojej okolicy.

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Margo1993 - 07-30-2016

Hej Uśmiech A czy daje coś najpierw trenowanie a później ewolucja danego pokemona? Czy to jest bez znaczenia? I tak dalej z ulepszaniem i przekazywaniem do doktorka?

(07-30-2016, 22:43 )Margo1993 napisał(a): Hej Uśmiech A czy daje coś najpierw trenowanie a później ewolucja danego pokemona? Czy to jest bez znaczenia? I tak dalej z ulepszaniem i przekazywaniem do doktorka?

No czesc, 

Poki mozna trenowac od razu, pewnie, ale daje to bardzy slaby efekt w przeliczeniu na koszt w proszkach Uśmiech

Najlepiej wstrzymac sie odrobine, do okolo poziomu 18, gdzie zaczna pojawiac sie juz w miare silne i gotowe na ewolucje pokemony Uśmiech

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Noschi - 07-31-2016

(07-30-2016, 23:08 )Naznaz napisał(a):
(07-30-2016, 22:43 )Margo1993 napisał(a): Hej Uśmiech A czy daje coś najpierw trenowanie a później ewolucja danego pokemona? Czy to jest bez znaczenia? I tak dalej z ulepszaniem i przekazywaniem do doktorka?

No czesc, 

Poki mozna trenowac od razu, pewnie, ale daje to bardzy slaby efekt w przeliczeniu na koszt w proszkach Uśmiech

Najlepiej wstrzymac sie odrobine, do okolo poziomu 18, gdzie zaczna pojawiac sie juz w miare silne i gotowe na ewolucje pokemony Uśmiech

ja ciagle twierdze ze do 30lvl nie oplaca sie nic a nic upowac. Poswiecic troche czasu na wbicie, uzbierac te 150k dustu i wtedy sie bawic w kokszenie.

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Kr1smn - 07-31-2016

(07-31-2016, 16:46 )Noschi napisał(a): ja ciagle twierdze ze do 30lvl nie oplaca sie nic a nic upowac. Poswiecic troche czasu na wbicie, uzbierac te 150k dustu i wtedy sie bawic w kokszenie.

Do 30 lvl? Przecież to całe mnóstwo czasu

RE: [PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze - Noschi - 07-31-2016

(07-31-2016, 16:53 )Kr1smn napisał(a):
(07-31-2016, 16:46 )Noschi napisał(a): ja ciagle twierdze ze do 30lvl nie oplaca sie nic a nic upowac. Poswiecic troche czasu na wbicie, uzbierac te 150k dustu i wtedy sie bawic w kokszenie.

Do 30 lvl? Przecież to całe mnóstwo czasu

jak grasz godz dziennie raz na tydzien. co Ci poradze, ze inaczej to marnowanie dustu