Forum Pokemon GO Polska
Safarni zone odwołane! ale..:) - Wersja do druku

+- Forum Pokemon GO Polska (https://forum.pokemon-go.pl)
+-- Dział: POKEMON GO - DYSKUSJE (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Dział: Eventy i meetingi (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Safarni zone odwołane! ale..:) (/showthread.php?tid=2663)

Strony: 1 2


Safarni zone odwołane! ale..:) - DjVaporeon - 07-31-2017

Witam Niantic odwolał Event w pradze i go przełozył,ludzie wydali pieniądze na bilety etc ale... niantic napisało ze Pokemon który był rzadko widziany lub niespotykany w Europie bedzie miał zwiekszony resp w wielkich miastach Europy "Rzadko widziany.." może Unknow? Larvitar? Dratini? na regionalnego bym nie liczył :p wiec możemy oczekiwac wiekszego respu Dratiniego,larvitara lub unknowa ;p wiec i tak dobrze


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - WieRtaR - 07-31-2017

Dupa jest a nie dobrze jak dla mnie Uśmiech Większe miasta to znaczy ? Warszawa ? Kraków ? Wrocław ? Katwoice ? Czy idzie też liczyć na Miasta powyżej 100 tyś ludności ? Czyli cała aglomeracje śląską? Większe eurpejskie miasta ? Stolice państw ? Troche denerwujące takie nie precyzowanie planów, dla mnie w tym wypadku bez szału.
Troche wodzenie za nos, Niantic boi się podobnej plamy jaka była w Chicago. Ma kolosa na glinanych nogach jak narazie, pojawienie się graczy w jednym punkcie w ilości ? 10, 15, 20 tyś spowoduje spory krach. Więc bardziej równomierne rozłożenie byłoby wskazane.

Event w Pradze w jednym Centrum Handlowym ? A może lepiej zrobić event na całą aglomeracje praską, ale z główną siedzibą w Cetrum handlowym ? Ograniczyć ilość miejsc czy nie ? Myślę że bólu głowy z problemami im nie brakuje. Ale jak chcą dawać nadzieje i informacje graczom, to prosi się konkretnie i bez pitu pitu.

Moja opinia Duży uśmiech


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - Pacyfista - 07-31-2017

Jak dla mnie miasta Europy, w których nastąpi ten zwiększony resp to miasta, w których miał być event (a nie będzie).
Coś w rodzaju rekompensaty dla ludzi, którzy zabookowali loty i hotele.

Inna sprawa z całą tą otoczką tajemniczości. Czemu nie mogą niczego powiedzieć wprost? Zawsze tylko "rzadkie"/"niespotykane"/"pewne" pokemony,zdarzenia,miejsca. Nigdy konkretów.
Ostatni miesiąc to ładna PRowa klęska Nianticu, przynajmniej w mojej ocenie.


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - volfiblu - 07-31-2017

Miasta w których ta firma ma galerie handlowe więc nie liczcie, że to dla wszystkich zrobią Duży uśmiech $$$


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - Outlawek - 08-05-2017

No i stało się. Kto przebywa w Warszawie ten już zapewne zauważył liczny wysyp Kangaskhanów i Unownów. Żeby niepotrzebnie nie wdawać się w szczegóły, tu jest link do najnowszej wiadomości ze świata Pokemon Go - LINK. Oj chyba odwiedzę stolicę. Najpewniej w któryś z nadchodzących weekendów, czyli 12 lub 19.08.


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - mastacz - 08-05-2017

Wiadomo do kiedy tak będzie ?


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - Outlawek - 08-05-2017

Do 21.08 z tym, że chyba opłaca się nastawić na weekendy 12.08 i/lub 19.08, bo może wówczas pokażą się jeszcze inne rzadkie Pokemony, a nie tylko te dwa. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo dla tylko Kangaskhanów oraz różnych braci i sióstr Unownów średnio opłaca się jechać do stolicy.


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - JasnyGrom - 08-05-2017

Faktycznie , przed chwilą złapałem Kangaskhana na Ochocie .

Wysłane z mojego FreeTAB 9000 IPS ICG przy użyciu Tapatalka


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - DjVaporeon - 08-05-2017

Szkoda ze Tylko w Warszawie,bo mam do niej 300 km i szkoda kasy na bilet,mogli dac te unnowy do miast wojewódzkich,a nie tylko do Stolicy.. zresztą Te pokemony nie nadają sie do walki na gymach ;/


RE: Safarni zone odwołane! ale..:) - WieRtaR - 08-05-2017

Jestem szczerze zawiedziony ze jednak ograniczyli do samej Warszawy. No ale biznes jest biznes. Chcesz lapac, wydaj kase, jedz. Na miejscu wiecej ludzi to i raid passy kup bo latwiej o Legende, a i jak juz bedziesz wiecej chodzic to inkubatory bo jajka same sie nie wychdza Język