Forum Pokemon GO Polska
Raidy i Gymy - Wersja do druku

+- Forum Pokemon GO Polska (https://forum.pokemon-go.pl)
+-- Dział: POKEMON GO - POMOC (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Dział: Pomoc w rozgrywce (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Raidy i Gymy (/showthread.php?tid=2478)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: Raidy i Gymy - Pacyfista - 07-12-2017

@mastacz Niantic poszło taką taktyką z powodu czasu jaki PoGO spędził już na rynku. Przez prawie rok większość graczy uzbierała już prawie cały pokedex pierwszej geny i większość drugiej.
Żeby utrzymać zainteresowanie grą musieli wprowadzić coś nowego, co budziłoby pewne zainteresowanie. No i masz - raidy w których w miarę łatwo uzupełnisz brakujące wpisy lub dorwiesz poka z dobrym IV i movestem. Takim ruchem spowodowali przypływ nowych graczy i zachęcili starych. Z punktu widzenia marketingu win-win.
Popatrz na to z innej strony - dzięki temu gra nie umrze śmiercią naturalną i może doczekamy się jeszcze lepszych czasów w przyszłości Uśmiech

RE: Raidy i Gymy - volfiblu - 07-12-2017

@up
Nie zauważyłem zwiększonego zainteresowania

@volfiblu

A ja tak. Już z miesiąc po premierze na moim osiedlu nikogo nie było widać z pokami. Teraz stosunkowo często widuję takie grupki. Głównie dzieciaki, ale dobre i to.

RE: Raidy i Gymy - volfiblu - 07-12-2017

@pacyfista
Wolałbym bić z ludźmi w moim wieku Język O różne nieprzyjemne sprawy mogliby mnie oskarżyć z racji 30+ Oczko

@volfiblu
Też bym wolał, ale u moich rówieśników (20+) panuje teraz wyścig "kto bardziej dorosły". No i nikt się nie przyzna, że grywa w poksy.
Szczęście, że mam twarz szesnastolatka, to się jeszcze wtopię w tłum dzieciaków Oczko

RE: Raidy i Gymy - WieRtaR - 07-12-2017

Nie trudno zrozumiec wasze problemy. Najczesciej jak z kims rozmawiam o Pokach to mowi mi przez Pan :/ A 24 lata to jeszcze duzo z dziecka Język Poczekam az syn mi dorosnie to bedziemy mieli z Żona, 3 do grania ;P

Co do ulatwien z tytulu Raidow to tez nie jest tak oczywiste. Bo faktycznie zeby na nizszy lvl te fajne Poki zgarnac to trzebatrafic na dobra ekipe. Moze w Warszawie to proste ale w innych miastach nie specjalnie. A moze ja slabo zrganizowany jestem z lokalna spolecznoscia ??

RE: Raidy i Gymy - bart - 07-12-2017

W Warszawie rajdy dobrze idą od godz 12 , jeszcze jak na linii metra lub przy centrach handlowych to ekipa na tyrka jest po 10 min , na snorlaxa różnie ale 30min i są ludzie , z laprasem najdłużej się czeka a na resztę rajdów z 4lvl się nie doczeka ekipy bo nikt nie łapie.
Co do średniej wieku w godz 12-20 raczej ok 20-30 lat , często też spotyka się osoby 40+ , nigdy nie zastałem sytuacji że wyróżniałem się pod względem wieku w którąkolwiek ze stron Język

RE: Raidy i Gymy - volfiblu - 07-13-2017

Wczoraj dopadła mnie smutna refleksja... Nie złapię nic dobrego u siebie w mieście, jak chce zrobić solo 2lv raidu to muszę męczyć wykluwanie jajek i 1lv raidy więc za pół roku może coś z 2lv raidu zdejmę... :/

RE: Raidy i Gymy - regas - 07-13-2017

U MNIE TAK SAMO PUSTKI DOBRZE SA SAMEMU MOZA WALNAC MACHAMPA ITP A JUZ NAWET NA 4 NIE IDE BO SZKODA CZASU  CZEKAM NA LEGENDARNE TO WTEDY BEDA SIE ZLATYWAĆ CHOC KWESTIA JESZCZE NA JAKICH ZASADACH BEDZIE SIE DOSTAWAC LEGENDARNE RAID PASY , BO JAK TO BEDZIE TYPU GRACZ 35 , MINIMUM 50 RAJDÓW NA KONCIE ITP TO I TAK BEDZIE LIPA BO ILU TAKICH GRACZY SIE ZNADZIE 3 CZY 4 A NA RAJD 5 LEWELOWY BEDZIE TRZEBA Z 10 OSÓB ......

RE: Raidy i Gymy - WieRtaR - 07-13-2017

Generalnie mam nadzieję że wprowadzą jakieś jajka do wykluwania np 50 km dla Legend Uśmiech Bo jeśli tylko z rajdu będzie można je dostać to dużo graczy będzie w sytuacji że zdonycie Legendy będzie graniczyło z cudem.