Forum Pokemon GO Polska
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - Wersja do druku

+- Forum Pokemon GO Polska (https://forum.pokemon-go.pl)
+-- Dział: POKEMON GO - POMOC (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+--- Dział: Pomoc w rozgrywce (https://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? (/showthread.php?tid=2181)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - jasinski1985 - 02-18-2017

Witam.
Jakie są wasze spostrzeżenia co do zdobywania kamieni ewolucji? Biegam po pokestopach w mojej mieścinie od wczoraj i żadnego efektu. Nie udało mi się zdobyć nawet jednego kamienia. Teoria o kręceniu pierwszym pokestopem dnia u mnie kompletnie się nie sprawdziła.

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - Kadmon - 02-18-2017

Siema
Cierpliwości,cierpliwości,cierpliwości i czekanie na event,na którym będzie większa szansa by te "itemy" powypadały z pokestopów ;D

A tak serio,to trudno póki co powiedzieć. Sam obszedłem wczoraj i dziś naprawdę dużo pokestopów i wypadł mi tylko jeden przedmiot ewolucyjny(Up-Grade). Ale paradoksalnie nie mam pojęcia do którego pokemona mógłbym go zastosowaćJęzyk

Wypadanie tych przedmiotów to czysta loteria,nie pozostaje nic innego jak często kręcić pokestopem i liczyć na szczęśliwą ruletkę albo czekać na event

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - zzzdjziom - 02-18-2017

@Kadmon

Up-Grade jest do Porygona Uśmiech.

Mnie również nie poleciał żaden przedmiot, a najbardziej liczę właśnie na Up-Grade Uśmiech.

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - WieRtaR - 02-19-2017

W piatek mialem sporo miejaca do odwiedzebie, wiec Pokemon Go razem z mna. Zaliczylen bardzo duzo Pokestopow. (Plecak sie zapchal Duży uśmiech)
I wypadl tylko jeden Sun Stone Oczko

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - Kadmon - 02-19-2017

zzzdjziom - też się tego domysliłem zwłaszcza,że porygona usunąłem z powodu braku miejsc ;D

Mi wczoraj wieczorem wypadło z 2 pokestopów(mocno oddalonych od siebie)

- Metal Coat (onyx,scyther)

- King's Rock ( slowpoke)

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - bart - 02-19-2017

Ja dziś dostałem "Metal Coat" wypadł przy pierwszym kręceniu pokestopa, i było to 7 kręcenie w tygodniu więc może to z tym jest jakoś powiązane ?

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - grecze - 02-19-2017

Ja dzisiaj zdobyłem Dragon Scale

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - jasinski1985 - 02-19-2017

Jeśli zdobyliście kamienie to jeśli możecie piszcie również w jakich okolicznościach, czyli np. czy pierwsze kręcenie dnia, czy pokestop często odwiedzany przez innych, itp. co wam tylko do głowy przyjdzie a co mogłoby być istotne i pomocne do oceny statystyki ich wypadania.

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - Rhydon - 02-19-2017

Ja zdobyłem wczoraj do porygona ale nie mam cukierków na ewolucję. Zdobyty za kręcenie 7 dni pod rząd pokestop. Tak jak wcześniej pisałem w piątek kręciłem ponad 50 pokestop i nic. W sobotę 7 dni i wypadło dziś 1 dzień i nic czyli trzeba mieć szczęście jak do jajek 10 km jeden ma co chwilę drogi wogóle

RE: Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła? - SCORPION222006 - 02-19-2017

Ja mam już Sun Stone i King's Rock oba zdobyte jednego dnia w piątek w dwóch różnych miejscowościach.

Wczoraj mimo wielu innych drobnych sukcesów takich przedmiotów brak.