Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 26,316
» Najnowszy użytkownik: melodyds3
» Wątków na forum: 37,134
» Postów na forum: 58,036

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 5 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 5 Gość(i)

Ostatnie wątki
Dodawanie Pokestopów prze...
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: InfectedThor
08-06-2019, 14:51
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 7,562
Pomocy
Forum: Pomoc techniczna
Ostatni post: BloodyFox666
07-17-2019, 16:37
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 164
Team Mystic Jarosław
Forum: woj. podkarpackie
Ostatni post: Griever4
12-23-2018, 18:38
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3,191
pomoc w zadaniu prof will...
Forum: Społeczności lokalne.
Ostatni post: ganiafarmer
11-16-2018, 13:53
» Wyświetleń: 1,096
Pokemon Crystal PBF
Forum: Inne
Ostatni post: Mephisto
11-09-2018, 15:39
» Wyświetleń: 1,625
pomoc w zadaniu prof will...
Forum: Region Północny
Ostatni post: ganiafarmer
10-30-2018, 10:28
» Wyświetleń: 648
Śląsk/Tarnowskie Góry
Forum: woj. śląskie
Ostatni post: Marcin12345
10-02-2018, 10:42
» Wyświetleń: 995
Jesteś ze Śląska? Odezwij...
Forum: woj. śląskie
Ostatni post: Marcin12345
10-02-2018, 10:39
» Odpowiedzi: 141
» Wyświetleń: 115,067
Pokemony na wsi
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: Sebastian1590
06-28-2018, 19:42
» Wyświetleń: 2,574
The big boys launching ki...
Forum: Wszystko dla Trenerów
Ostatni post: baidai66
06-07-2018, 09:35
» Wyświetleń: 1,332

Żarówka Pokemon gry - porady
Napisane przez: Wezerka - 03-13-2016, 20:39 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (14)

Stworzyłam ten wątek żeby można było tutaj szybko dostać odpowiedz na pytania związane z wszelakimi grami Pokemon. To taki szybki wstęp. Uśmiech 

A teraz moje pytanie: Gram w Pokemon Black 2 i złapałam ostatnio Growlitha. Jestem w Nimbasa City. I chciałabym wiedzieć na którym poziomie najlepiej jest ewoluować mojego Poka? 
Growlithe ma poziom 26 i zna takie ataki:
- Flame Wheel
- Fire Fang
- Take Down
- Reversal
Za pomoc z góry dziękuję Duży uśmiech Duży uśmiech

Poznań i okolice
Napisane przez: Ozyrski - 03-13-2016, 10:47 - Forum: woj. wielkopolskie - Odpowiedzi (77)

Hej, ktoś z Poznania lub okolic oczekuje na POKEMON GO? 
Przydałoby się porządnie zgrać po premierze  Oczko

Ostrzeżenie Czym jest Pokemon Go?
Napisane przez: beti89 - 03-11-2016, 21:47 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Brak odpowiedzi

Podróżowanie po realnym świeci i łapanie Pokemonów w końcu stanie się możliwe. Niedawno usłyszeliśmy o nowej aplikacji na urządzenia z Androidem i systemem iOS – Pokemon Go. Gra ma zachęcić przyszłych mistrzów Pokemon do wyjścia z domu. Zapowiada się, że będzie to ulepszona wersja dobrze nam znanych wersji Pokemon na konsole. Zamiast popularnego regionu Kanto, będziemy zwiedzać nasz rzeczywisty świat. Aplikacja będzie wykorzystywać naszą lokalizację za pomocą modułu GPS.

Wiemy już, że dzięki Pokemon Go będziemy mogli wędrować po parkach, centrach handlowych i innych terenach oraz łapać pokemony zamieszkujące te miejsca. Dodatkowo, będzie możliwość walki z innymi trenerami i wymiana złapanych stworków.

Co więcej, będzie możliwe zakupienie małego urządzenia o nazwie Pokemon Go Plus, dzięki któremu będziemy mogli grać bez patrzenia na ekran telefonu.

Pokemon Go Plus będzie się łączyć z grą dzięki Bluetooth. Za pomocą wibracji i świecącej diody będzie nas informować np. o pojawieniu się w pobliżu pokemona. Gadżet będzie posiadał również funkcjonalne przyciski do wykonywania prostych czynności, takich jak rzucanie pokeballem

Ciekawą informacją jest to, że nad tworzeniem Pokemon Go pracuje firma Niantic, znana z gry Ingress. Jest to aplikacja, która zyskała ogromną popularność na całym świecie. Obecnie ma kilkanaście milionów pobrań na swoim koncie a zainteresowanie nią ciągle rośnie. Ingress jest grą, która również korzysta z lokalizacji GPS i zmusiła już wielu ludzi do wyjścia z domu Uśmiech

Pokemon Go będzie dostępny do pobrania bezpłatnie w App Store i Google Play. Premiera przewidziana jest na dwudziestolecie istnienia gier pokemon, czyli na rok 2016. Niestety dokładna data premiery nie została podana. Nie wiem jak wy, ale ja czekam z niecierpliwością i liczę na to, że pojawi się już niedługo.

Japonia doczekała się już ogłoszenia beta testów, czekamy i my! Uśmiech

P.S. Jeśli nie widzisz pozostałych postów, to znaczy że nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Dołącz do grona forumowiczów i baw się razem z nami Uśmiech

Żary/Żagań/Zielona Góra i okolice
Napisane przez: Czaruq - 03-07-2016, 02:40 - Forum: woj. lubuskie - Odpowiedzi (13)

znajdzie sie tu ktos? ;>

Warszawa i okolice
Napisane przez: Mikiro - 03-05-2016, 20:46 - Forum: woj. mazowieckie - Odpowiedzi (97)

Mam nadzieję że trochę nas będzie  Duży uśmiech

Pokemon w Łodzi
Napisane przez: Sangre - 03-03-2016, 16:43 - Forum: woj. łódzkie - Odpowiedzi (55)

Jak sie znajdzie ktoś z Łodzi lub okolic to niech daje znać Uśmiech

Pokemon fire red
Napisane przez: Davsonn - 03-03-2016, 12:33 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (23)

Siemka jestem tu nowy jestem ciekawy czy ktoś z was gra lub grał pokemon fire red ja aktualnie w tą grę gram na telefonie i może ktoś coś doradzi powie o swoich wspomnieniach i przeżyciach z tej gry a jak ktoś nie grał to zachęcam do zagrania Cwaniak Duży uśmiech

beti89: Davsonn edytuję nazwę Twojego wpisu "Pokemon go fire red" na "Pokemon fire red" - fire red to nie pokemon go Uśmiech

Serce Trójmiasto
Napisane przez: Turtwiczka - 03-02-2016, 23:49 - Forum: woj. pomorskie - Odpowiedzi (47)

Zastanawiałam się przez jakiś czas czy zakładać osobny temat dla Gdańska, Sopotu i Gdyni czy nie, ale potem stwierdziłam że połączenia między nimi są na tyle dobre, że raczej nie ma sensu  Oczko

W tym watku będziemy mogli umawiać się na spotkania w celach wspólnego łażenia po mieście i wertepach / wymiany itp., przekazywać sobie informacje co też i gdzie udało nam się złapać itp. Uśmiech Tutaj dodałabym sugestię z mojej strony - o tym ostatnim proponowałabym informować w spoilerze, żeby ci z nas którzy sami zamierzają badać okolicę nie mieli zepsutej zabawy  Oczko

Telegram - nasza grupa do komunikowania się: 
https://telegram.me/joinchat/DmYXpAe9al4nfgVjn-teJA

Pokemon Tazo - katalog dla kolekcjonerów
Napisane przez: Turtwiczka - 03-02-2016, 23:21 - Forum: Inne - Odpowiedzi (13)

Witam!

Jestem kolekcjonerką Pokemon Tazo i wraz z nieobecną tu Ari chciałam Was poinformować o powstającym właśnie katalogu Pokemon Tazo, który współtworzymy Uśmiech

Jeśli interesują Cię pokemonowe krążki, jakie można było znaleźć kilkanaście lat temu w chipsach i razem z gumami do żucia, to ten temat jest dla Ciebie!

Na chwilę obecną potrzebujemy pomocy z przeskanowaniem paru gadżetów. 

Legenda do spisu treści:
- zielony - już to mamy;
- czerwony - nie mamy tego i potrzebujemy Waszej pomocy!
- pomarańczowy - część rzeczy jest zeskanowana / prace w trakcie.

Spis treści - rzeczy, które mamy przeskanowane i co do których potrzebujemy pomocy w skanowaniu

1) Paski / owijki z opakowań chipsów - mamy wszystkie, obustronne skany
2) Plakaty:
- plakat pokemon tazo set 1
- plakat seria 1 set 2
- plakat z grą pooknij tazo (seria 2 set 2)
- plakat pokemon flesz tazo
- inne plakaty
3) Pudełka na tazo:
- zielone
- czerwone
- niebieskie

4) Inne gadżety płaskie związane z tazo:
- linijka z serią 2 setem 2
- plan lekcji z serią 2 setem 2 / zapperem na środku
5) Okładki z zeszytów do tazo:
- flesz tazo
- DUO tazo: 
- zeszyt z Feraligatrem

- z Shucklem 
- z Misty i Brockiem
- inne zeszyty do tazo (o ile były inne)
6) Katalogi i albumy do tazo:
- Pokemon Advanced 
Pokemon attack
7) Magnet tarcza oraz Magnet Ball 
8) Katalog chińskich tazo
9) Kwadratowe tatuaże dodawane do tazo:
- Bulbasaur
- Ivysaur
- Charmander (mamy, ale nie do końca w stanie idealnym)
- Squirtle
- Pikachu

- Jigglypuff
- Psyduck
- Ponyta
- Dratini
- Eevee
- Ash

10) Reklamy z TV:
- tazo 1 set 1
- tazo 1 ser 2
- tazo 2 (tatuaże) 
- tazo 2 + master tazo
- metal tazo set 2
- inne reklamy tazo
11) Teksty promocyjne z internetu:
- na chwilę obecną nie ogarniam co mamy, a czego nie, generalnie część z mamy ale w kiepskiej jakości więc jeśli ktoś ma zrzuty ekranu jeszcze z obrazkami to byłoby super Uśmiech
12) Kupony promocyjne niebędące tazo:
-  tazo z logo pop (ówczesna sieć komórkowa)
- z logo radiomagnetofonu, "osobistego odtwarzacza CD" (discmana Język)
- aparatu fotograficznego 
"wygrywające kupony" (mega metale, Advanced metal tazo i zwykłe metal tazo - seria następna)
-  "wygrywające metal tazo" (atak tazo)
- "wygrywające krążki" (roksy)
- "kasę" / "kupon - zabawkę" (DUO).

13) Tubki do tazo:
- zielone na serię 2 set 2
- inne tubki (?)
14) Informacje o promocyjnych tazo z bohaterami anime - czy istniało jeszcze jakieś oprócz tego w mojej sygnaturce?
15) Braki w skanach kilkunastu sztuk polskich tazo, które mam nadzieję niedługo ogarniemy już naszą metodą (nie podaję na razie które konkretnie, bo jestem w trakcie ogarniania braków, potem wyedytuję)

Osoby, które pomagają nam w przeskanowaniu brakujących rzeczy zostaną wspomniane w katalogu Uśmiech

Jako że słyszałyśmy już różne mniej lub bardziej logiczne pytania poniżej prezentuję...

FAQ:

1) Kiedy katalog będzie gotowy?
Z katalogiem jest naprawdę ogrom roboty, a każda z nas ma też własne życie i nie możemy poświęcić mu tyle czasu ile byśmy chciały, także cierpliwości Oczko  Staramy się systematycznie nad nim pracować, a nawet jeśli nic tu nie piszemy to w tym czasie coś robimy (skanujemy, szukamy osób ze skanami, piszemy teksty itp.).

2) Gdzie katalog będzie opublikowany?
W swoim czasie dam o tym informację w odpowiednim dziale.

3) Mam w zbiorach coś dziwnego z tazo, czy mam przesłać skany czy nie zawracać sobie głowy?
Wszystko "dziwne" jest przez nas mile widziane - błędy w druku, nietypowe ulotki, braki ze spisu treści, po prostu wszystko Uśmiech

4) Mam u siebie [cośtam]. Czy mogę wysłać skan tego czegoś, bo [tutaj jakiś powód typu "chcę się pochwalić"]?
Wszelkie braki i rzeczy które mamy są wymienione powyżej - jeśli coś jest na zielono to znaczy że już to mamy, jeśli na czerwono lub pomarańczowo to znaczy że nie lub częściowo, a jeśli coś nie jest w ogóle wyżej wspomniane to będziemy meeega shinka wdzięczne za skany! Doceniamy zainteresowanie projektem, ale nie potrzebujemy kilku skanów tego samego, sami chyba rozumiecie.

5) Czy jest szansa, żeby w Polsce wyszły nowe Pokemon Tazo? Wiecie coś może o tym?
Sporo osób (w tym ja) pisało już do zarówno polskiego, jak i głównego oddziału firmy poważne i długie maile. Nikt z nich nawet nie pokwapił się żeby słowem odpisać, także myślę że możemy tylko pomarzyć...

6) Nie mam skanera ale chciałbym przesłać zdjęcia. Czy mogą być?
Generalnie najmilej widziane są kolorowe skany w rozdzielczości 600 dpi, bo taka jest docelowa jakość katalogu. Jeśli to niemożliwe to wtedy mogą być zdjęcia, byle były zrobione wyraźnie i "od góry". Zawsze lepiej mieć średniej jakości zdjęcie czegoś niż w ogóle nie mieć!
Jak nie robić zdjęć:
[Obrazek: $_90.JPG][Obrazek: tazos4.jpg?w=640]
Jak robić zdjęcia:
[Obrazek: tazos5.jpg?w=640] (tu akurat oświetlenie jest kiepskie, ale chodzi mi o kąt robienia zdjęcia)

7) Czy sprzedacie mi / kupicie ode mnie [tu-wstaw-co]?
Nasz projekt ma na celu publikację katalogu a nie sprzedaż opracowanych materiałów, nie mówiąc już o tym że nie posiadamy części zeskanowanych rzeczy, bo skany nadsyłały różne osoby. Jeśli chodzi o kupno przez nas (a raczej przeze mnie) czegoś to możecie do mnie pisać na priva, szczegółowe informacje są w mojej sygnaturce.

8) Czy zrobicie też katalog nakrętek i kapsli od Mirindy / wieczek od jogurtów itp.?
Wszystko w swoim czasie - naszym priorytetem są tazo, ale nigdy nie wiadomo  Oczko

W razie pytań - piszcie!

Powitanie
Napisane przez: SharkY - 03-02-2016, 21:58 - Forum: woj. świętokrzyskie - Odpowiedzi (28)

Witam wszystkich z województwa świętokrzyskiego, proszę każdego z tego województwa o napisanie jakiejkolwiek wiadomości o tym, że jest z tego regionu, gdy już wyjdzie pokemon go spróbujemy się razem porozumieć. Pozdrawiam SharkY.  Uśmiech