Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 26,316
» Najnowszy użytkownik: melodyds3
» Wątków na forum: 37,133
» Postów na forum: 58,034

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 8 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 8 Gość(i)

Ostatnie wątki
Team Mystic Jarosław
Forum: woj. podkarpackie
Ostatni post: Griever4
12-23-2018, 18:38
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 2,754
pomoc w zadaniu prof will...
Forum: Społeczności lokalne.
Ostatni post: ganiafarmer
11-16-2018, 13:53
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1,031
Pokemon Crystal PBF
Forum: Inne
Ostatni post: Mephisto
11-09-2018, 15:39
» Wyświetleń: 1,463
pomoc w zadaniu prof will...
Forum: Region Północny
Ostatni post: ganiafarmer
10-30-2018, 10:28
» Wyświetleń: 530
Śląsk/Tarnowskie Góry
Forum: woj. śląskie
Ostatni post: Marcin12345
10-02-2018, 10:42
» Wyświetleń: 890
Jesteś ze Śląska? Odezwij...
Forum: woj. śląskie
Ostatni post: Marcin12345
10-02-2018, 10:39
» Odpowiedzi: 141
» Wyświetleń: 109,009
Pokemony na wsi
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: Sebastian1590
06-28-2018, 19:42
» Wyświetleń: 2,307
The big boys launching ki...
Forum: Wszystko dla Trenerów
Ostatni post: baidai66
06-07-2018, 09:35
» Wyświetleń: 1,222
The atlanta area routs Pa...
06-07-2018, 08:25
» Wyświetleń: 1,958
The activities gamers acq...
06-07-2018, 07:32
» Wyświetleń: 665

Shippingi
Napisane przez: Turtwiczka - 03-30-2016, 21:23 - Forum: Serial Anime - Odpowiedzi (13)

Czy macie (w dowolnym sezonie anime) swoje ulubione shippingi? Jeśli tak, to jakie i dlaczego je lubicie/uważacie, że mają sens Uśmiech?

Ja jestem fanką rocketshippingu i mam cichą nadzieję, że znajdę osoby które wspierają to samo, co ja Oczko
Jeśli natomiast chodzi o powód, to mogłabym wymieniać dużo, jednak przede wszystkim te postacie się uzupełniają, mają za sobą kawał wspólnej historii oraz (razem z Meowthem) nierozerwalną więćUśmiech

Wasze Top 5 Ulubioncyh Pokemonów
Napisane przez: xMavi - 03-30-2016, 14:47 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (54)

5.arceus
4.eevee
3.vaporeon
2.Ho-oh
1.Tyranitar
to moje top 5 a jakie jest wasze napiszcie w  postach

PAdventures
Napisane przez: Jolteon - 03-30-2016, 13:11 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (6)

Pokemon Adventures - gra online (bardzo podobna do Tibii), może ktoś zna i gra? Duży uśmiech Jeśli tak, na jakim serwerze?
Bardzo dużo questów, itemków i świetnych ludzi! Jakby ktoś miał jakieś pytania, służę pomocą Oczko

btw. jako że to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich!

Lista lokacji znalezionych w apce
Napisane przez: Rahszas - 03-29-2016, 22:19 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (6)

[Obrazek: 1zYMXSa.png]

Ciekawe czy każda z tych lokacji będzie miała przypisane pokemony :p

Pokemon Showdown - turniej
Napisane przez: Rolento - 03-26-2016, 22:32 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (8)

Witam panie i panowie!

Jako, że już niektórzy wiedzą co i jak z podaną przeze mnie wcześniej grą, chciałbym więc uroczyście ogłosić wszech i wobec, że planuję w jutrzejszym dniu zorganizować turniej w tejże grze gdzieś w okolicach od godziny 14:00 do 15:00 (oczywiście godzina startu zależy od liczby chętnych). Każdy, kto poczuł nagłą chęć do sprawdzenia swoich umiejętności, może już jutro zapisać się do tegoż oto turnieju!

Jutro wystawię link do zapisów, jak zobaczę, że będzie wystarczająco duża liczba uczestników Duży uśmiech

Będzie to oczywiście turniej formatu OU!

Pokemon Light Platinum
Napisane przez: xMavi - 03-26-2016, 12:06 - Forum: Inne gry Pokemon - Brak odpowiedzi

Napiszcie pod tym postem jezeli gracie w
Pokemon Light Platinum
oraz napiszcie swoje sklady i lvl pokemonow :-0

Mój team
Dragonair-lv37
Raichu-lv54
Scepitle-lv54
Riolu-lv34
Wartotle-lv32
Skarmony-lv28

Pokemon Go = Ingres ale w trochę innej wersji?
Napisane przez: beti89 - 03-24-2016, 21:58 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (19)

Czytaliście już nowe informacje na temat gry?

Pokemon Go – nowe informacje od Pokemon Company i Niantic

Ja widzę bardzo dużo podobieństw między Pokemon Go a Ingress Uśmiech
Co o tym sądzicie? To dobrze? Czy trochę zawiedliście się po przeczytaniu tych informacji?

Pokemon Showdown
Napisane przez: Rolento - 03-22-2016, 13:28 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (30)

Tak patrzę i przeglądam, a nie widzę tutaj tematu z tym bardzo ważnym multiplayerem! Tak więc, jeśli ktokolwiek jest chętny na przećwiczenie sobie kilku takty, przetestowanie swojej ulubionej drużyny lub sprawdzenie się na innych graczy, to zapraszam na zapoznanie się z tą oto grą Duży uśmiech

Otóż gra ta polega tylko i wyłącznie na walkach! Nie zdziwcie się tylko, jak zobaczycie kilkanaście formatów, które są ogranicznikami podczas tworzenia drużyn, no ale jakieś zasady muszą obowiązywać Język

Kto chciałby sprawdzić swoje umiejętności, to gorąco polecam. Kto wie, może z czasem będą nawet organizowane turnieje w okręgu społeczności tego forum Uśmiech

A tutaj link do tejże gry, wedle życzenia Duży uśmiech
http://play.pokemonshowdown.com/

Pokemony - Co na to Wasi znajomi?
Napisane przez: beti89 - 03-14-2016, 19:39 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (17)

Hej  Uśmiech 
Rozmawiałam przed chwilą ze znajomą na temat Pokemon Go, że nie mogę się doczekać, że na pewno będę w to grać itp.  Uśmiech Dla niej to średnio interesująca rozrywka ale jest bardzo tolerancyjna więc nie usłyszałam złego komentarza na ten temat. Stwierdziła, że to oczywiście kwestia gustu  Uśmiech Jednak spotkałam się już kilka razy z opiniami typu: "jak można grać w Pokemony, przecież to dla dzieci".

A co Wy o tym sądzicie? Przyznajecie się przed sowimi znajomymi do tego, że lubicie Pokemony? Ja osobiście nie wstydzę się tego. Wszyscy wiedzą, że jestem fanką mangi, anime i w tym też Pokemonów. Ale znam kilka osób, które wstydzą się o tym głośno mówić.

A Wy?  Uśmiech

Żarówka Pokemon gry - porady
Napisane przez: Wezerka - 03-13-2016, 20:39 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (14)

Stworzyłam ten wątek żeby można było tutaj szybko dostać odpowiedz na pytania związane z wszelakimi grami Pokemon. To taki szybki wstęp. Uśmiech 

A teraz moje pytanie: Gram w Pokemon Black 2 i złapałam ostatnio Growlitha. Jestem w Nimbasa City. I chciałabym wiedzieć na którym poziomie najlepiej jest ewoluować mojego Poka? 
Growlithe ma poziom 26 i zna takie ataki:
- Flame Wheel
- Fire Fang
- Take Down
- Reversal
Za pomoc z góry dziękuję Duży uśmiech Duży uśmiech