Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: PAdventures
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pokemon Adventures - gra online (bardzo podobna do Tibii), może ktoś zna i gra? Duży uśmiech Jeśli tak, na jakim serwerze?
Bardzo dużo questów, itemków i świetnych ludzi! Jakby ktoś miał jakieś pytania, służę pomocą Oczko

btw. jako że to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich!
Również witam! Dzięki za polecanie tej gierki Uśmiech
Grałem na pierwszym serwerze Tibia Pokemon"" Brazylijczycy wypuścili serwer zawsze było full bez premium nie dało się grać, a premium można było kupić tylko w Ameryce xD.
Mi udało się sprzedać konto,a po jakimś czasie gra po prostu zniknęła bez słowa. Teraz już nie ma porządnych serwerów pokemon.
BTW gra ktoś w to? ;>
Ja Duży uśmiech
I wielu innych Polaków i br Oczko
(03-31-2016, 23:44 )Maniek1001 napisał(a): [ -> ]Grałem na pierwszym serwerze Tibia Pokemon"" Brazylijczycy wypuścili serwer zawsze było full bez premium nie dało się grać, a premium można było kupić tylko w Ameryce xD.
Mi udało się sprzedać konto,a po jakimś czasie gra po prostu zniknęła bez słowa. Teraz już nie ma porządnych serwerów pokemon.

Co ty gadasz? Brazylijski server pewnie Ci chodzi o pokemon-online.com.br co było w 2008r-2009r jakoś tak chyba z tego co mi się przypomina, a zamknięcie servera było w 2010? przez prawa nintendo, pół roku później ta sama ekipa stworzyła nowe grafiki, własny client i wyszło: pokexgames.com.br. Obecnie ich domena to: pokexgames.com
Gdzie jest ponad 10 serverów, 4 generacje pokemonów i niedługo mają wyjść nowe. Jest to pierwszy team jaki wpadł na taki pomysł by zacząć robić projekt pokemonów na tibijskim cliencie, i najbardziej znają się na rzeczy w tym temacie (Padventures przy nich ssie)
poke x game najlepsza gra na silniku tibii