Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: [Kraków] Szukam poka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Może przyda się temat , forumowicze powinni być bardziej wiarygodni niż obecne mapy Oczko

---------------------

[Nowa Huta] Szukam eevee 

Ktoś coś podpowie? Na mapie jest niby koło zakładów tytoniowych, ktoś potwierdzi?
Nie wiem jak na Nowej Hucie, ale ja dzisiaj znalazlem na Starym Miescie na ul. Dlugiej ( niedaleko przystanku Pedzichow).
od bardzo dawna nie widzialem ich na hucie :/ na low lvl mialem je wszedzie
(07-20-2016, 12:34 )ZbrodniarzWatykanski napisał(a): [ -> ]Nie wiem jak na Nowej Hucie, ale ja dzisiaj znalazlem na Starym Miescie na ul. Dlugiej ( niedaleko przystanku Pedzichow).

Potwierdzam ^_^
A tak... wokół rynku masa Drowzee, Nad A4 na Wielickiej nie wiem skąd wyskoczyła mi Staryu i Slowpoke nad Wisłą tam gdzie cumują statki pod Wawelem.
Ja złapałam Eevee w okolicach os. kolorowe/ łąk nowohuckich Oczko
Byłem tam dziś , tytonie + całe kolorowe Język
Eevee tam gdzieś chodził , ale nie mogłem go znależć , jak dajecie sobie radę jak są cały czas 3 łapki ? ^^
Im jest bliżej to jest pierwszy na liście?
ja po prostu chodzę, co wpadnie to wpadnie, bardziej ganial od pokestopow do gymow - bo i tereny zielone staram sie zaliczac + kilka miejscowek w ktorych lubia siedziec Uśmiech
Szukam eevee (chce miec vaporeona)

Mam 10 level, a jeszcze go nigdzie nie widziałem.

Czy w Krakowie jest spot w którym, można często spotkać eevee?

PS. To mój pierwszy post - witam serdecznie Uśmiech

PS2. Znalazłem coś takiego, ale to chyba nie pasuje do Polski albo do Krakowa.
Nie da sie tutaj praktycznie znaleźć eevee, a bellsprout mam chyba z 5.
http://i.imgur.com/PUKj3fj.jpg
mam okolo 40 oznaczonych na wlasny uzytek miejscowek z orientacyjnym czasem pojawienia sie poka - co prawda bardziej pod osiedle gorali niz fabryke fajek i co moge powiedziec? eevee nie zlapalem utaj od kilku dni, bedzie zatem dobrze ponad 100 pokow Uśmiech Ciezko zatem - niestety.
Nie jest to nowa huta, ale jakby Ci się bardo nudziło to pochodziłem 30 minut po kurdwanowie dziś i 4 eevee wpadły Duży uśmiech.
Był nawet taki 292cp (mam 10 lvl aktualnie), ale mi spierniczył Smutny
Stron: 1 2 3