Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Dla przyjezdnych [Kraków]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemka. Zamierzam w najbliższy piątek wpaść przy okazji do Krakowa. Gdzie warto się udać, aby połapać fajne/rare i inne Pokemony ? Dzięki z góry
Bardzo dobry temat, również się podepnę.
Byłem ostatnio przejazdem i z tego co widzę, jesli chodzi o poke spoty nie ma problemu nigdzie.
wg mnie Kraków rynek Uśmiech nad nasz duży strumień, kupe kamieni obok smoka, akurat w centrum nie brakuje mniejszych/większych parków.
A jakieś miejsca z respem dobrych, unikatowych pokemonów?
wg mnie najlepsze miejsce to planty przy rynku aż do wawelu i tam bulwarami w stronę mostu grunwaldzkiego
Polecam Cmentarz Rakowicki, niesamowite zagęszczenie pokestopów i pokemonów.
Po cmentarzu latać i zbierać poksy?  Oczko
(07-21-2016, 09:26 )kamilo941 napisał(a): [ -> ]Po cmentarzu latać i zbierać poksy?  Oczko

W Ingressie się nie wahałem to i tu nie będę Uśmiech
Przy zamku Electabuzzy/Dratini, na rynku widziałem trochę Magnemite'ów, za zamkiem złapałem nawet Laprasa. Dobry spot to planty, można złapać dużo roślinnych w tym scythera.
Czyli gdy jutro wysiade na dworcu PKP to przez galerie udać się na rynek, następnie pod zamek, nad Wisłę i powrót po plantach? O jakieś miejsca warto jeszcze w okolicy zahaczyc? Na spacer będę miał kolo 3h
Stron: 1 2 3