Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Powitanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam wszystkich z województwa świętokrzyskiego, proszę każdego z tego województwa o napisanie jakiejkolwiek wiadomości o tym, że jest z tego regionu, gdy już wyjdzie pokemon go spróbujemy się razem porozumieć. Pozdrawiam SharkY.  Uśmiech
(03-02-2016, 21:58 )SharkY napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich z województwa świętokrzyskiego, proszę każdego z tego województwa o napisanie jakiejkolwiek wiadomości o tym, że jest z tego regionu, gdy już wyjdzie pokemon go spróbujemy się razem porozumieć. Pozdrawiam SharkY.  Uśmiech

Siema. Świetokrzyskie tutaj. Starachowice, a Ty?
Witaj, ja bardziej okolice Końskich
Kielce pn here
kłaniam sie, Ostrowiec Św  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tej strony Kielce (KSM)

Czy rozważamy jakiś kanał na telegramie dla nas, analogicznie do Ingress? Jak widać w naszej grze brak jakiegokolwiek czatu.
https://telegram.me/joinchat/C1BLIj84v9M4Q1Nt7UwW2A stworzyłem chat do telegramu kto chce niech dołącza Uśmiech
@SharkY zrobiłeś ten sam błąd, co ja ostatnio Uśmiech Zrobiłeś kanał jednokierunkowy, tylko Ty możesz w nim pisać. Niestety nie da się go przekonwertować, tylko zrobić nowy.

A z drugiej strony pytałem o telegram, ponieważ utworzyłem już jeden kanał, na którym są moi znajomi z Ingress z Kielc. Ale jak najbardziej można to rozciągnąć na cały region. Jest 4 użytkowników, przedstawicieli każdej z trzech drużyn. Proponuję potraktować to jako dobrą bazę początkową dla kanału ogólnego międzydrużynowego. Już teraz zaznaczam, że z chęcią nadam prawa administratora komuś poza sobą, ponieważ już mam na głowie inne kanały.
Link z zaproszeniem: https://telegram.me/joinchat/BaLhWAjCd0Doj0ln7lET-g

Oprócz tego oczywiście przydałyby się oddzielne kanały dla każdej drużyny.
Staszów, Szydłów, Chmielnik Duży uśmiech te okolice
Witam, z tej strony Ostrowiec Św. Uśmiech
Stron: 1 2 3