Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Karmienie Poków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Uśmiech niewiem czy tylko ja mam taki problem czy tez cos jest zablokowane ale nie moge karmic poksow na odleglosc... Klikam na poksa ktory jest w gymie... daje go to gym wchodze w gyma i gdy proboje dac malinke obojetnie jakiemu poksowi to wyskakuje u gory na czerwono "Walk closer to interact with this gym" czy cos w tym stylu... Macie taki problem lub znacie jakies rozwiazania? Pozdrawiam i dzieki za kazda odpowiedz.
Z tego co pamiętam, to wyłączyli tę opcję do czasu aż nie naprawią jakiegoś buga czy coś. Także spoko, nie tylko Ty tak masz Język
Oficjalna informacja od Niantic:

PokemonGoApp on Twitter napisał(a):We’ve temporarily disabled the ability to send Berries to Pokémon defending Gyms through the Pokémon info screen to resolve an issue.
Dzieki za info Uśmiech
U mnie wczoraj działało bez problemu, więc chyba naprawili.
U mnie też już działa
Tak juz działa, tylko po co to jak działa i tak w ograniczonym zasięgu Język
Niestety wszystko wskazuje na to, że znowu można karmić Pokemony na odległość. Przynajmniej odległość nieco ponad 5 km od areny nie stanowi żadnego problemu, a od innych wiem, że większa również.

Jak dla mnie poroniony pomysł, który wypacza idee chodzenia i konieczności bezpośredniego kontaktu. W dodatku można dożywiać Pokemony podczas walki, co już w ogóle uważam za debilizm. No ale widać Niantic wie lepiej. Szkoda tylko, że Pokemon któremu życie spadnie do zera sam nie wraca, a czeka cierpliwie w arenie, jak ktoś go dobije.
będąc w Brzegu karmiłem poki w Częstochowie a i wiem że z Łeby karmili w Częstochowie
Karmić? Po co? CP tak szybko spada że to bez sensu
Stron: 1 2