Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Rhydon - OP CP - nowy król GYM'ów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Max CP 3300, ze zwykłych pokemonów ustępuje tylko Snorlaxowi i Dragonitowi, ale za to wypada z jajek 5km(o ile tego nie zmienili), a 1 cukierek jest za 3km,

czy i wy już zmieniliście swojego buddy?
Niestety Rhydon i Golem mają tragiczny zestaw typów, który daje im podwójną wrażliwość na wodne i roślinne ataki (szczegóły w tym temacie), przez co byle Vaporeon ze znacznie mniejszym CP pojedzie ich bez trudu. Tego "króla" będzie więc bardzo łatwo zdetronizować.
(11-22-2016, 19:12 )Cioper napisał(a): [ -> ]Niestety Rhydon i Golem mają tragiczny zestaw typów, który daje im podwójną wrażliwość na wodne i roślinne ataki (szczegóły w tym temacie), przez co byle Vaporeon ze znacznie mniejszym CP pojedzie ich bez trudu. Tego "króla" będzie więc bardzo łatwo zdetronizować.

W sumie podobnie jest z Dragonitem :p, byle jaki lodowy typu Cloyster czy Lapras i chwila i go nie ma.
to oczywiście fakt, jednak kogo jest trudno pokonać? Snorlaxa chyba jedynie - a obecnie wzmocnili walczące,

przez króla miałem raczej na myśli fakt, że niskim nakładem cukierków/dusta dostajemy b.duże CP, i bez problemu można zająć topowe miejsce w GYM'ie - co jak co ale gra obecnie w żaden sposób nie motywuje do tego by dawać trudnego do pokonania pokemona w GYM, tylko takiego z dużym CP by był wysoko Uśmiech
Ja cksy mam zebrane na niego tylko musze odpowiedni okaz znaleśc Uśmiech
Zawsze sie przyda, jak nie to obrony to na pewno do ataku na inne poki, jakies zastosowanie będzie.
No i zawsze wysokie CP cieszy oko.