Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: bug przy łamaniu pierwszych pokemonow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Model Urządzenia:lg D315
Wersja Android:4.4.2
Źródło Aplikacji: sklep play
Wersja aplikacji Pokemon GO:0.33.0
)
Opisu Problemu:pierwsze pokemony
Czesc. 


Problem polegA na tym, że wchodząc w grę i próbie złapania pierwszych pokemonow Mapka jest cała zielona i nie mogę kliknąć na pokemony. Pierwszy raz mi się to zdazylo . Wcześniej nie było żadnego problemu, 
</span>
Trzymaj: http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=1253

Punkt 1. Czeste problemy z GPS. Sprobuj te 2 myki i daj znac jak poszlo
Niestety nadal jest to samo ;/ Weszłam w ustawienia programisty "zezwalaj na pozorowane położenia" było wyłączone a problem nadal jest z brakiem sygnału GPS. Smutny
Będąc w grze przez cały czas masz komunikat 'GPS signal not found'? Nie wychodząc z gry, spróbuj na chwilę wyłączyć, a potem włączyć lokalizację (GPS). Sprawdź również, czy tryb działania GPS ustawiony jest na wysoką dokładność oraz odznacz (wyłącz) w grze opcję 'Battery saver' jeśli masz ją zaznaczoną.

Jeśli gra nadal nie może ustalić Twojego położenia, sprawdź czy inne programy też mają z tym problemy. Zainstaluj program 'GPS Status' (kliknij) i zobacz, czy po pobraniu świeżych extra danych widzi on satelity oraz łapie Twoją pozycję. Przy ładnej pogodzie i stojąc na otwartym terenie, program powinien prawie od kopa zobaczyć satelity i po chwili złapać położenie. Czasem są problemy z szybkim namierzeniem, ale zwykle pomaga wyłączenie i włączenie odbiornika GPS przy działającej aplikacji.

Jeśli inne aplikacje też mają problemy z GPS, może się okazać, że odbiornik padł lub nie działa prawidłowo, a wówczas pozostaje chyba tylko serwis.
Dziękuję za pomoc! Póki co działa Duży uśmiech ! Program na początku tego nie ogarnął ale za którymś użyciem pomogło ( GPS Status).
Pozdrawiam Uśmiech