Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Brak expa za rzuty!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko, czy wy też nie dostajecie expa za nice i great throwy po aktualizacji?
Nie patrzylem uwaznie ale wydaje mi sie ze normalnie przydziela. Ale wgl trudniej o dobry czy wysmienity rzut Uśmiech
0 tego typu problemów. Za to z drugiej strony, ani razu póki co nie potrzebowałem restartować apki bo się zacięła przy łapaniu.
U mnie też najmniejszych problemów z otrzymaniem ekstra punktów za rzut.

Godz. 11:45:
A jednak myliłem się. Przed chwilą złapałem Omanyte na Nice i dostałem tylko 100XP, czyli bez bonusu 10XP. Wcześniej zasugerowałem się tym, że za poprzedni rzut oceniony na Excellent dostałem ekstra XP. Teraz jestem w pracy, więc łapanie mam mocno ograniczone, ale popołudniu wybieram się na dłuższe polowanie to zwrócę uwagę.
Zdarza sie, ze za grat throw dostane tylko 100exp po zlapaniu. Jeszcze czesciej nie dostaje bonusu za podkrecona kule. Nie drazylem tematu szczerze mowiac, gre przeinstalowywalem, konto przelaczalem i ciagle to samo. Raz jest, raz nie ma Uśmiech
Za Nice w ogóle nie dostaje a za "grejta" czasami tylko wpadnie. Porażka te aktualizacje.
faktycznie za kolejnego bonusa juz bez expa, ale ludzie już im jadą https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/co...ing_bonus/
Ja mam tak samo. Rzuciłem excellent i nabiło mi tylko 100xp i niestety jest tak również przy nice i great. A żeby było zabawnie to pamiętam, że jak raz rzuciłem pokeballa bez żadnych bonusów to naliczyło mi dodatkowo xp Uśmiech