• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedłużenie żywotności baterii

Nie sprawdzałem tego na telefonach z androidem, ale wystarczy obrócić telefon "do góry nogami", i aplikacja działa powiedzmy "w tle". Tzn ekran jest przyciemniony. Nie wiem dlaczego nikt o tym wcześniej nie wspomniał. Jeżeli masz podpięte słuchawki, wyraźnie słychać wszystkie alerty: pokestopy, pojawienie się pokemona na mapie. Jedyne z czym jest problem, to jajka, brak informacji. Trzeba wrzucić apkę na "pierwszy plan". Polecam.
Zobacz też

(09-17-2016, 02:18 )wpokojuobok napisał(a): Nie sprawdzałem tego na telefonach z androidem, ale wystarczy obrócić telefon "do góry nogami", i aplikacja działa powiedzmy "w tle". Tzn ekran jest przyciemniony. Nie wiem dlaczego nikt o tym wcześniej nie wspomniał. Jeżeli masz podpięte słuchawki, wyraźnie słychać wszystkie alerty: pokestopy, pojawienie się pokemona na mapie. Jedyne z czym jest problem, to jajka, brak informacji. Trzeba wrzucić apkę na "pierwszy plan". Polecam.

Nikt nie wspomina bo to się strasznie bugowało, nie wiem jak teraz, ale wcześniej po krótkim czasie apka przestawała pokazywać poki, które się spawnują
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości