• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyłączanie się aplikacji po aktualizacji

Witajcie, 
od czasu zaktualizowania gry do najnowszej wersji, coraz częsciej aplikacja samoczynnie się wyłącza - w sytuacji każdej: łapaniu, chodzeniu itd. 
Chciałam się dowiedzieć czy macie podobny problem. Chcę zweryfikować jaki jest powód. 
Pozdrawiam Zdezorientowany

edit: do pokemonów używam huawei Y5, wczesniej nie było żadnych problemów
  Odpowiedz

Jaki masz telefon ?
[Obrazek: 6b5e52f604a6.jpg]

Anioł Zły Cwaniak
  Odpowiedz

U mnie apka działa dużo stabilniej po aktualizacji, kilka godzin(6-7h) włączona i łapała cały czas synchronizację.
[Obrazek: NoAdpl2.gif]
  Odpowiedz

Mi gubi połączenie z gps ale to dosłownie na sekundy. Apka wyłączyła mi się tylko raz ale to z przegrzania telefonu. Po aktualce jest spory progres.
Poziom 20
Team Valor
  Odpowiedz

Ja na razie po aktualizacji kombinuje jak jej przywrócić sygnał GPS. Przed aktualką czasem potrafił zgubić sygnał i nie złapać dopóki nie zrestartuję telefonu. Teraz od ponad 10 minut walczę, żeby w jakikolwiek sposób w ogóle złapał, bo cały czas jest GPS signal not found.

EDIT:

Ha, po aktualizacji za nic w świecie nie chce pracować bez wysokiej dokładności lokalizacji - tak informacyjnie jakby ktoś miał też podobny problem. Z wyłączoną wysoką dokładnością wcześniej wszystko ładnie działało, sam GPS nie był potrzebny. Cóż, naprawdę bez powerbanka nie będzie sobie można niedługo pograć dłużej niż ze trzy godziny...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

mi tez się od aktualizacji wyłancza tel to sony xperia T3 android 4.4.4
  Odpowiedz