• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemony z TV :)

Jeśli znajdzie się większa grupa chętnych to spakuję i udostępnię prawie cały pierwszy sezon Pokemonów z TV (po polsku ;Oczko odcinki od 1 do 74 w postaci torrenta.
Pozdrawiam Uśmiech
  Odpowiedz
Zobacz też

Dawaj to tutaj natychmiast! Duży uśmiech
[Obrazek: 6b5e52f604a6.jpg]

Anioł Zły Cwaniak
  Odpowiedz

(07-31-2016, 14:51 )STRIX napisał(a): Jeśli znajdzie się większa grupa chętnych to spakuję i udostępnię prawie cały pierwszy sezon Pokemonów z TV (po polsku ;Oczko odcinki od 1 do 74 w postaci torrenta.
Pozdrawiam Uśmiech

Gimmie that!!!!!
  Odpowiedz

POTRZEBUJĘ TEGO
  Odpowiedz

Ja też chętnie obejrzę !
[Obrazek: NoAdpl2.gif]
  Odpowiedz

Dajesz
  Odpowiedz

Ja mogę dać link do tematu z wszystkimi odcinkami pierwszego sezonu (Indigo League), łącznie 80 sztuk z tego co pamiętam.
Przypominam, że pobieranie z internetu treści objętych prawem autorskim bez posiadania zakupionej oryginalnej wersji i przetrzymywanie dłużej niż 24 lub 48 godzin (nie pamiętam) jest piractwem komputerowym i podlega karze pozbawienia/ograniczenia wolności.
[Obrazek: aXG3uxW.gif]
  Odpowiedz

I jak wszędzie znajdzie się osoba, która ma zbyt długi język Uśmiech
Tak więc np, jeśli chcecie oglądać z neta w przeglądarce (nie wiem w jakiej jakości) i czekać na buforowanie, bo nie wszyscy mają takiego neta, że się im odcinek załaduje w nie całą minute.
Pozdrawiam Pana dbającego o dobro i prawa autorskie - swoją drogą ciekawe jaka część z jego dysku jest legalna (muzyka, gry, filmy) Oczko ale dobrze, że dbasz kolego o dobro innych tak trzymaj Uśmiech
  Odpowiedz

(07-31-2016, 22:23 )STRIX napisał(a): I jak wszędzie znajdzie się osoba, która ma zbyt długi język Uśmiech
Tak więc np, jeśli chcecie oglądać z neta w przeglądarce (nie wiem w jakiej jakości) i czekać na buforowanie, bo nie wszyscy mają takiego neta, że się im odcinek załaduje w nie całą minute.
Pozdrawiam Pana dbającego o dobro i prawa autorskie - swoją drogą ciekawe jaka część z jego dysku jest legalna (muzyka, gry, filmy) Oczko ale dobrze, że dbasz kolego o dobro innych tak trzymaj Uśmiech

Cóż, sam już powinienem mieć własną flotę piracką ze względu na przemielone terrabajty, a skoro znam konsekwencje to wolę poinformować bo czasami dzieci obecne na różnorakich forach są wręcz uciążliwe i potrafią takie rzeczy kablować >.>

//EDIT

W związku z moją informacją dwa posty wyżej zamieszczam INFORMACJĘ skąd można pobrać dane odcinki naszego wspaniałego Indigo League z lektorem po polsku (pojedyncze odcinki z napisami):

Kod:
http://pastebin.com/fh7XqjXL
[Obrazek: aXG3uxW.gif]
  Odpowiedz

Generalnie ja zacząłem oglądać tutaj, w większości na komórce.
http://www.baje.pl/category-3378-1-1.html
Fajnie sie to ogląda, szczególnie odcinki które nie były transmitowane w Polsce Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości