• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia technicznego

Hejo,
Sam prowadzę forum na mybb, wydaję mi się, że mógłbym pomóc ;p

Moje forum: http://animes.pl/
  Odpowiedz
Zobacz też

Jestem właścicielem agencji reklamowej, jeżeli potrzebne byłyby gadżety, dodatkowe grafiki i inne rzeczy powiązane z moją branżą - zapraszam i służę pomocą Uśmiech
  Odpowiedz

Oferuje pełne wsparcie w zakresie MyBB+zrobienie funkcjonalnego stylu wraz z grafiką odpowiadającą motywowi gry.

Więcej informacji można uzyskać pod gg: 917556 lub email mrkarpiuk@gmail.com
Dodam jedynie, że wspomagałem już wiele projektów małych jak i dużych for internetowych wraz z stronami.

Oferta w pełni darmowa.
  Odpowiedz

Piszę się. Uważam, że znam się wystarczająco dobrze na skrypcie MyBB i nie tylko. Potrafię zakodować każdy layout pod MyBB bez problemu.

Więcej informacji na GG 59836371 lub PW na tym forum.
[Obrazek: 2w31ips.jpg]
[url=nullshare.pl][/url]
Serwis NullShare.pl oferuje wiele plików/dodatków/poradników dotyczących stron www.

Odpowiedz

Również chętnie dołożę cegiełkę. Zarówno programowanie, jak i testowanie.

PW na forum.
  Odpowiedz

Hej. Zajmuje się grafiką komputerową, tworzeniem animacji, montażem filmów i tworzeniem stron internetowych (bardziej pod front end).
Chętnie pomogę Uśmiech
  Odpowiedz

(07-19-2016, 16:14 )Neroxman napisał(a): Hej. Zajmuje się grafiką komputerową, tworzeniem animacji, montażem filmów i tworzeniem stron internetowych (bardziej pod front end).
Chętnie pomogę Uśmiech

Tak jak kolega wyżej znam osobs ktora chetnie by pomogla.
  Odpowiedz

Kontaktowałem się mailowo, chętnie pomogę w prowadzeniu strony, znam dobrze wordpressa. Sugeruje nie ignorować problemu bezpieczeństwa. WP jest popularnym cms, a co za tym idzie wiele wtyczek potrafi być dziurawych i wiele botów potrafi się włamać, w pracy nie raz ludzie trafiali na blackliste z powodu zaniedbania strony. Znam to z autopsji w pracy.
  Odpowiedz

Wysłane PW.

Co tu więcej pisać, pierwszy raz od lat chce pracować za darmo.

Wole PW ew GG 772233
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości