• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa wsparcia technicznego

Hej Uśmiech

Tworzymy grupę zamkniętą dla osób ogarniających techniczne / graficzne tematy związane z tworzeniem stron internetowych i forum. Dostałam od Was kilka propozycji pomocy przy ulepszaniu strony. Bardzo mnie to cieszy, że są osoby chętne do włożenia swojego wkładu w powstawanie naszej społeczności, każda pomoc się przyda! Uśmiech
Jeśli znasz się trochę lub bardziej niż trochę na tego typu rzeczach i oczywiście chcesz pomóc, to zapraszam do kontaktu.
Wymianę pomysłów będziemy prowadzić w zamkniętej grupie na telegramie.

Pozdrawiam Uśmiech
  Odpowiedz
Zobacz też

Zastanawiałem się nad tym telegramem, w sumie dobry pomysł, ale nie prościej by było utworzyć na tym forum zamknięty dział, utworzyć specjalną grupę, a tak dojdzie nowa strona którą trzeba odwiedzać za każdym razem jak coś trzeba przeczytać, udzielić się.
  Odpowiedz

To też nie jest zły pomysł Uśmiech weźmiemy to pod uwagę. W każdym razie, czekamy na zgłoszenia Uśmiech
  Odpowiedz

Nie znam się na tym ale chętnie pomógłbym w tworzeniu wiki jak już gra wyjdzie. Gdzie będzie wszystko o wszystkim Uśmiech taka pomoc później dla nowych graczy.
  Odpowiedz

ack, ja z checia pomoge w zmiankach w kodzie Uśmiech

z skryptem wiki tez mam spore doświadczenia Uśmiech
  Odpowiedz

Ja mam dosyć spore umiejętności w programowaniu, a także grafika komputerowa nie jest mi obca. Chętnie pomogę. ;D

A tutaj taka próbka tego co potrafię:
http://rujewit.pl/
Cały kod napisany przeze mnie (nie licząc lightboxa), jak i grafika stworzona moją ręka. (tylko zdjęcie w tle nie ja cyknąłem, ale ja przerobiłem że się woda rusza) ;p
  Odpowiedz

Nie wiem o jaki telegram chodzi, ale tak jak ktoś już wspomniał - zamknięty dział na forum to dobry pomysł.
  Odpowiedz

ok, dopisuję do rzeczy które trzeba zrobić Uśmiech
  Odpowiedz

coz ja kilka lat dzialalem jako moderator na Touhou.pl i troche ogarnialem layouty (bardziej od strony graficznej) wiec w razie jakiejs burzy mozgow czy cos moge pomoc jakas sugestia
— Leibstandarte-SS Adolf Hitler — LSSAH — | Deutsches Afrika Korps 21 Panzer Division | 19 Division der Wehrmacht —
[Obrazek: allnewsign_zps845b0f7e.jpg]

Odpowiedz

Ja osobiście znam się na tworzeniu różnego rodzaju recenzji, artykułów etc. (W końcu pracuje w ten sposób od kilku lat). Więc gdyby trzeba było sklecić jakieś porządne napisane poradniki na temat Pokemon Go, to chętnie pomogę.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości