Ankieta: Członkiem której z drużyn jesteś?
Valor
Mystic
Instinct
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciechocinek - trenerzy i pokemony
Gwiazdka 
Witajcie!

Z dnia na dzień spotykam coraz więcej graczy w moim mieście. Idąc na polowanie nowych okazów wciąż spotykam niewidziane wcześniej twarze jednoznacznie wpatrzone w ekrany swoich telefonów i tabletów. Wczorajszego wieczoru jednocześnie po dwóch stronach tężni - zupełnie przypadkowo - zacząłem przejmować gym z graczami z mojej drużyny, a dziś przechwytując arenę zlokalizowaną w zegarze kwiatowym dostrzegłem śliczną panią w czarnej spódnicy. Akurat wyruszałem dalej, więc zrównałem się z nią na chodniku, byśmy po kilku krokach jednocześnie przystanęli i chwytali tego samego pokemona.
Jestem też przyjemnie zaskoczony faktem, że zawsze wystarczy zagaić do napotkanych graczy, by wymienić się doświadczeniami i zwyczajnie poznać.

Ujawnijcie się! Uśmiech Zapraszam do dyskusji, wątek toruński to przecież nie miejsce dla nas, prawda?

Nick: Venosthe
Aktualny poziom: 21
Team: Valor
  Odpowiedz
Zobacz też

Powitalski Uśmiech Ja również jestem z okolic Ciechocinka.

Nick: The_Arch3rito (na chwilę obecną bo przez problemy z logowaniem się przez PTC zastanawiam się czy nie zacząć od nowa)
Aktualny poziom: 14
  Odpowiedz

Witam, ja bardziej Aleksandrów ale do Ciecha zajeżdżam czasem. Można się zgadać na jakieś wspólne podbijanie gymów Oczko
https://www.facebook.com/groups/1355873881108697/ Grupa na fb dla teamu Valor w Aleksandrowie i Ciechocinku Oczko Także zapraszam

LvL: 22
Nick: Khaine9207
.:KhainE:.
.:VALOR TEAM:.
  Odpowiedz

(07-29-2016, 14:18 )Khaine92 napisał(a): Witam, ja bardziej Aleksandrów ale do Ciecha zajeżdżam czasem. Można się zgadać na jakieś wspólne podbijanie gymów Oczko
https://www.facebook.com/groups/1355873881108697/ Grupa na fb dla teamu Valor w Aleksandrowie i Ciechocinku Oczko Także zapraszam

LvL: 22
Nick: Khaine9207

a to sprytni czerwoni! Nas niebieskich może i więcej ale gdy tylko widzę kogoś, kto łapie pokemony na rowerze mam 90% pewność, że team Valor :Duży uśmiech Jesteście lepiej zorganizowani, trzeba przyznać ;Oczko

W Ciechocinku okazjonalnie, mieszkam w Aleksandrowie Oczko
nick: rudasann
team: mystic
lvl: 16
  Odpowiedz

Na tą chwilę Valor kontroluje chyba wszystkie gymy, a wczoraj wspólnie z napotkaną grupką czerwonych podnieśliśmy poziom Dragona przy Zdrojowej na 8 poziom i wrzuciliśmy wszystkie pokemony powyżej 1000 CP. Na razie brakuje odważnych, by się z nimi zmierzyć xD

A tu taka niespodzianka. Jak na razie najwyższe cp z jakim się spotkałem u dzikiego pokemona. Schwytany na Mickiewicza, przy kościele.

[Obrazek: 2zsm2cdcjjru.png]
  Odpowiedz

ohohoho, pochwalcie się co jeszcze macie w tym Ciechocinku. Osobiście w Aleksandrowie nic nadzwyczajnego nie znalazłam, na swoje szczęście (albo i nieszczęście, zależy jak na to patrzeć) spawn bardziej ciekawych poków mam koło domu, jak GPS zwariuje to czasem złapię je i z mieszkania. Wesoła trójca złapana w kuchni Oczko [Obrazek: 13871792_1390056174343916_761031940_n.pn...e=579E6E78][Obrazek: 13871685_1390056144343919_1164194485_n.p...e=579E7D1E][Obrazek: 13866768_1390056127677254_971309539_n.pn...e=579D712C]

z czego ten Meowth najbardziej cieszy (tak jestem szaloną kociarą!)
  Odpowiedz

Ech, przed chwilą na Strażackiej pojawił mi się 707 CP Mr. Mime. Razz berry + ultra ball + great throw + curve ball, a ten dziad wyskoczył z pokeballa i zwiał Duży uśmiech  
Na szczęście bywam tu bardzo często, więc jeśli nawet te rzadsze pokemony respią się w tych samych miejscach, to jeszcze go dorwę Oczko
  Odpowiedz

Hej Aleksandrów gdzie najlepiej lurować? W trójkącie aleksandrowskim w parku sam badziew wypada.
  Odpowiedz

Chętny ktoś w Ciechu albo w AK na raidy?
.:KhainE:.
.:VALOR TEAM:.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości