• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EndoPokeMondo

Czołem Trenerzy! Uśmiech

Jeżeli biegacie, chodzicie i prowadzicie zdrowy tryb życia to zapraszam do rywalizacji endomondo na największą liczbę km (niestety nie było opcji największą liczbę jajek Duży uśmiech).
Link:
https://www.endomondo.com/challenges/29801759

W razie sugestii- zapraszam! Uśmiech

Pzdr!
  Odpowiedz
Zobacz też

Poniekąd chodzi o liczbę km jeżeli wykluwasz jajka. A chodzi o ruszenie tyłka Oczko
  Odpowiedz

(07-26-2016, 21:18 )Maupka022 napisał(a): Czołem Trenerzy! Uśmiech

Jeżeli biegacie, chodzicie i prowadzicie zdrowy tryb życia to zapraszam do rywalizacji endomondo na największą liczbę km (niestety nie było opcji największą liczbę jajek Duży uśmiech).
Link:
https://www.endomondo.com/challenges/29774303

W razie sugestii- zapraszam! Uśmiech

Pzdr!

(07-27-2016, 15:51 )Razer napisał(a):
(07-27-2016, 15:45 )KermitZaba napisał(a): rozmawiając o tym oficjalnie narażacie się na to, że nadgorliwi zaczną zgłaszać Wasze nicki tam gdzie trzeba. Zastanów się 10 razy zanim napiszesz posta bo to co robicie nie jest zgodne z regulaminem gry.

w regulaminie gry nic nie pisze o tym że mój brat który mieszka w australii loguje się na moje konto i zbiera mi pokemony które u nas rzadko występują.

Po kliknięciu w Twojego linka - pojawia się PAGE NOT FOUND.
Wyszukiwałem po nazwie i widzę trzy challenge: Pokemon Go Denmark, Pokemon Hunt them all, Pokemon Czech 2016.
Sprawdź i podaj nazwę lub prawidłowy link.

(07-27-2016, 15:35 )KermitZaba napisał(a): nie rozumiem na czym miałby polegac taki event bo endomondo polega na jak największej ilości km a pokemon go na zupełnie czym innym więc w jaki sposób chcesz to połączyć? Nie lepiej po prostu zescreenować z aplikacji ogólną ilość zrobionych km? Uśmiech

Nie rozumiem Twojego pesymizmu. Chodzenie i łapanie pokemonów - to chodzenie. Zawsze miło się porównać nie tylko w zakresie max CP ale i przechodzonych km.
A sam się szybko przekonasz że Pokemon GO liczy zupełnie inaczej niż Endomondo. Zaniża - a odległości które przemierzasz w trakcie walki się nie liczą.

Ja ze swej strony mogę jeszcze zaproponować - żeby faktycznie odpalić Endo, Garmina czy tam jakiegoś Polara i nabijać km w akcji POMOC LICZONA KILOMETRAMI - dostępna na endomondo. Nic Was to nie kosztuje a można pomóc innym. Jak potrzebne są szczegóły to macie je tutaj
[Obrazek: PGPLF.php?PN=AriRaph&LV=21&SD=2016-07-12...7042124114]
  Odpowiedz

(07-28-2016, 10:20 )KermitZaba napisał(a): Chodzi o to, że nie trzeba robić endomondo eventów bo sama aplikacja też nalicza km, i nie potrzeba mi żadnego endomondo aby ruszyć tyłek. Ba! Nawet nie mam endomondo na telefonie a jakoś gram. Nie rozumiem koncepcji bo moim zdaniem nie wnosi ona kompletnie nic fajnego do samej gry. Chodzić tak czy siak trzeba.

Endomondo rzeczywiście nie wnosi nic do gry i w tej propozycji nie o to chodzi. Chodzi o to, że szukając Pokemonów i wykluwając jaja, korzystać też z Endomondo i wziąć udział w akcji "Pomoc mierzona kilometrami".

Szkoda tylko, że Fundacja TVN nie pomyślała o tym, by oprócz Endomondo włączyć do akcji użytkowników Navime GPS Tracker (Navime Sports Tracker), polskiej aplikacji, która też cieszy się dużą popularnością.
  Odpowiedz

Przecież inicjatorem akcji jest T-mobile, a nie fundacja tvn.
Działający link:
https://www.endomondo.com/challenges/29801759
  Odpowiedz

As far as the software goes, GPSWOX is full of useful features when it comes to tracking vehicles, assets, etc. It includes things such as alerts, (useful if you need to know if a specific event is happening such as speeding, after hours use, going into restricted areas) a variety of reports such as speeding, trip logs, miles driven and much more.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości