• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w systemie sygnatur/podpisów.

@AriRaph Super sprawa, sama zabierałam się za generator, z nawiązaniem do statystyk z forum + coś takiego, jak ty zrobiłeś, jednak chciałam to podłączyć pod konto w grze, by user nie musiał ręcznie wpisywać danych.
Poszło do Ciebie PW w celu ustalenia kwestii związanych z tym generatorem Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
Zobacz też

@AriRaph, super sprawa, też miałem się brać za coś podobnego, ale jak zwykle są szybsi Duży uśmiech
Dobra robota, pozdrawiam! Uśmiech
[Obrazek: PGPLF.php?PN=z0miren&LV=10&SD=08-07-2016...7054047069]

(08-03-2016, 19:10 )KermitZaba napisał(a): Puki co nie działa to niestety, po kliknięciu "wygeneruj" nazwy poków skracają się do 3 liter przez co na obrazku widać czarne tło.

W polu 'Pokemon' wpisujesz jego numer z Pokedexu (jeżeli numer poniżej setki to z zerem, np. Pikachu to 025), a nie nazwę Duży uśmiech
[Obrazek: PGPLF.php?PN=z0miren&LV=10&SD=08-07-2016...7054047069]

@AriRaph Świetna robota. Oby więcej takich kreatywnych użytkowników. Leci punkcik dla ciebie

(08-02-2016, 13:37 )AriRaph napisał(a): Odświeżam temat.

W zeszłym tygodniu @SirGraczu zainspirowany moją sygnaturką (de facto, skleconą na szybko w HTML) zapytał mnie czy nie znam jakiegoś Pokemonowego generatora sygnaturek.
Ponieważ nie znałem - ale w życiu jestem bardzo zacięty i staram się poznawać nowe funkcjonalności - odświeżyłem swoją wiedzę na temat PHP i o to efekt:
Arivaldowy generator sygnaturek
Pod załączonym linkiem macie prosty formularz po wypełnieniu dostajecie link to obrazka, który można wkleić jako sygnaturkę.
Obrazek spełnia wymogi rozmiarów - i co mi się bardzo podoba - jest statyczny.

Jeżeli administracja forum była by zainteresowana wykorzystaniem skryptu na własnym serwerze - chętnie prześlę Wam źródła.
PS. Użyłem forumowych CSS aby formularz wyglądał należycie i kojarzył się z tym forum.

Jestem też otwarty na słowa krytyki jak i motywujące uwagi mające ulepszenie mojego produktu. Uśmiech

W zeszłym tygodniu @SirGraczu zainspirowany moją sygnaturką (de facto, skleconą na szybko w HTML) zapytał mnie czy nie znam jakiegoś Pokemonowego generatora sygnaturek.
Ponieważ nie znałem - ale w życiu jestem bardzo zacięty i staram się poznawać nowe funkcjonalności - odświeżyłem swoją wiedzę na temat PHP i o to efekt:
Pod załączonym linkiem macie prosty formularz po wypełnieniu dostajecie link to obrazka, który można wkleić jako sygnaturkę.

Jeżeli administracja forum była by zainteresowana wykorzystaniem skryptu na własnym serwerze - chętnie prześlę Wam źródła.
PS. Użyłem forumowych CSS aby formularz wyglądał należycie i kojarzył się z tym forum.

Jestem też otwarty na słowa krytyki jak i motywujące uwagi mające ulepszenie mojego produktu. Uśmiech

Świetne, wielkie dzięki i plus poleciał Uśmiech
Generalnie witam wszystkich forumowiczów.
Przydałby się może jakiś dział powitań w stylu "przywitaj się i napisz coś o sobie"?
Pozdrawiam.

Fajne :-). Dodałem combox, żeby łatwiej było wybrać pokemony:
http://f.enux.pl/pokego/generator-stopki/

@AriRaph Jakby co mogę podrzucić kod.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=eccenux&LV=26&SD=2016-07-07...5034080062]