• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shippingi

Czy macie (w dowolnym sezonie anime) swoje ulubione shippingi? Jeśli tak, to jakie i dlaczego je lubicie/uważacie, że mają sens Uśmiech?

Ja jestem fanką rocketshippingu i mam cichą nadzieję, że znajdę osoby które wspierają to samo, co ja Oczko
Jeśli natomiast chodzi o powód, to mogłabym wymieniać dużo, jednak przede wszystkim te postacie się uzupełniają, mają za sobą kawał wspólnej historii oraz (razem z Meowthem) nierozerwalną więćUśmiech
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz
Zobacz też

Twoja ulubiona para z tego co pamiętam to nawet się pobrała  w mandze (nie czytam, jednak na wiki niektóre rzeczy się czyta Duży uśmiech), a anime nie oglądam, ale jak znam życie to zaczną nawiązywać do mang: może nie całkowicie wątkowo, ale ewentualnie niektóre pomysły zapożyczą Duży uśmiech
[Obrazek: comment_0a3MzizWc8dqdlsMJk6c6jRwsLWsLXyz.gif]
  Odpowiedz

(03-31-2016, 21:45 )Rolento napisał(a): Twoja ulubiona para z tego co pamiętam to nawet się pobrała  w mandze (nie czytam, jednak na wiki niektóre rzeczy się czyta Duży uśmiech), a anime nie oglądam, ale jak znam życie to zaczną nawiązywać do mang: może nie całkowicie wątkowo, ale ewentualnie niektóre pomysły zapożyczą Duży uśmiech

Bezpośrednio tego nie powiedzieli ale tak, była strona która na to wskazywała (i na to, że dziecko w drodze) :3 
Kto zacznie nawiązywać do mang, ludzie tu piszący czy twórcy anime?
  Odpowiedz

Rozwijając poprzednie zdanie, myślę że po prostu w końcu się coś rozwinie na ten temat w tym tasiemcu, bo już większość widzów nie wytrzyma tej monotoniczności ich zachowań. Oczywiście twórcy anime powinni wykorzystać potencjał (ale czy to zrobią, to nie mam pojęcia), aby w końcu zaskoczyć (lub niekoniecznie) widzów Duży uśmiech
  Odpowiedz

(04-01-2016, 01:23 )Rolento napisał(a): Rozwijając poprzednie zdanie, myślę że po prostu w końcu się coś rozwinie na ten temat w tym tasiemcu, bo już większość widzów nie wytrzyma tej monotoniczności na temat ich zachowań (oczywiście mam na myśli twórców anime) Duży uśmiech

Ja ogólnie fajerwerków się nie spodziewam, bo w końcu #animedladzieci i takie tam, ale nawet jakieś drobne wskazówki czy scenki - nawet w tle czy krótkie - byłyby miłą odmianą Język
Albo osobna seria anime, tak jak japońscy seiyuu jakiś czas temu prowadzili radio Duży uśmiech Marzenie ściętej głowy Język
Z innymi pairingami to już gorzej, bo Ash miał tyle towarzyszek że zawsze jacyś fani czuliby się pokrzywdzeni. Z kolei np. Brock (nie wiem, czy kojarzysz jego zachowania skoro nie oglądasz serii, generalnie zalecał się do niemal wszystkiego, co się rusza i jest płci przeciwnej) moim zdaniem zasłużył na posiadanie jakiejś sympatii, tyle serii i nic...

Co na to reszta forum? Nie ma wśród nas żadnych shipperów?
  Odpowiedz
Smutek 
Ash jako postać to w ogóle jest jakiś dramat. Jakby nie patrzeć, mógłby nawet sobie utworzyć harem, no ale w końcu jest to bajeczka dla dzieciaczków, no i chłopaczek musi być również głupiutki jak but Duży uśmiech Natomiast Brock miał tam swoją chwilę z liderką Battle Frontiera- Lucy, który jest najbardziej popieranym paringiem tegoż oto nieszczęśnika.
  Odpowiedz

(04-01-2016, 01:48 )Rolento napisał(a): Ash jako postać to w ogóle jest jakiś dramat. Jakby nie patrzeć, mógłby nawet sobie utworzyć harem, no ale w końcu jest to bajeczka dla dzieciaczków, no i chłopaczek musi być również głupiutki jak but Duży uśmiech Natomiast  Brock miał tam swoją chwilę z liderką Battle Frontiera- Lucy, który jest najbardziej popieranym paringiem tegoż oto nieszczęśnika.

W internetach jest nawet taki oto obrazek, który bardzo lubię Duży uśmiech
[Obrazek: b3de7a861304ab5afacaae3b356c77b6.jpg]
Szczerze powiedziawszy też nie zwróciłam na to uwagi Język
  Odpowiedz

Cynthia + Dawn to mój ulubiony shipping Duży uśmiech

[Obrazek: shirohika_by_anakris-d3f02x3.png]
  Odpowiedz

A jeśli chodzi o własny wybór, to jako że lubię Falknera preferuję Fatherlyshipping, czyli Falkner x Janine. Jest to shipping z mangi, ale nawet lekkie nawiązanie do tej pary pojawiło się w IV generacji HG/SS, gdzie to obu można było spotkać w galerii w Celadon City po przejściu ligi, aby móc było zdobyć ich numery Oczko

[Obrazek: tumblr_mottn0bVZZ1rl71pso1_500.png]
  Odpowiedz

(04-01-2016, 13:47 )Rolento napisał(a): A jeśli chodzi o własny wybór, to jako że lubię Falknera preferuję Fatherlyshipping, czyli Falkner x Janine. Jest to shipping z mangi, ale nawet lekkie nawiązanie do tej pary pojawiło się w IV generacji HG/SS, gdzie to obu można było spotkać w galerii w Celadon City po przejściu ligi, aby móc było zdobyć ich numery Oczko
Hmm, mangi niestety nie kojarzę, ale fanart jak najbardziej na plus Duży uśmiech

(04-01-2016, 07:12 )PokeTrenerKushi napisał(a): Cynthia + Dawn to mój ulubiony shipping Duży uśmiech

Jakieś słowa wytłumaczenia, dlaczego akurat wg Ciebie one do siebie pasują Uśmiech?
Nie chciałabym, żeby temat zrobił się nabijalnią postów bez uzasadnienia Oczko
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości