• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PAdventures

Pokemon Adventures - gra online (bardzo podobna do Tibii), może ktoś zna i gra? Duży uśmiech Jeśli tak, na jakim serwerze?
Bardzo dużo questów, itemków i świetnych ludzi! Jakby ktoś miał jakieś pytania, służę pomocą Oczko

btw. jako że to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich!
To train them is my cause!"
  Odpowiedz
Zobacz też

Również witam! Dzięki za polecanie tej gierki Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz

Grałem na pierwszym serwerze Tibia Pokemon"" Brazylijczycy wypuścili serwer zawsze było full bez premium nie dało się grać, a premium można było kupić tylko w Ameryce xD.
Mi udało się sprzedać konto,a po jakimś czasie gra po prostu zniknęła bez słowa. Teraz już nie ma porządnych serwerów pokemon.
  Odpowiedz

BTW gra ktoś w to? ;>
  Odpowiedz

Ja Duży uśmiech
I wielu innych Polaków i br Oczko
To train them is my cause!"
  Odpowiedz

(03-31-2016, 23:44 )Maniek1001 napisał(a): Grałem na pierwszym serwerze Tibia Pokemon"" Brazylijczycy wypuścili serwer zawsze było full bez premium nie dało się grać, a premium można było kupić tylko w Ameryce xD.
Mi udało się sprzedać konto,a po jakimś czasie gra po prostu zniknęła bez słowa. Teraz już nie ma porządnych serwerów pokemon.

Co ty gadasz? Brazylijski server pewnie Ci chodzi o pokemon-online.com.br co było w 2008r-2009r jakoś tak chyba z tego co mi się przypomina, a zamknięcie servera było w 2010? przez prawa nintendo, pół roku później ta sama ekipa stworzyła nowe grafiki, własny client i wyszło: pokexgames.com.br. Obecnie ich domena to: pokexgames.com
Gdzie jest ponad 10 serverów, 4 generacje pokemonów i niedługo mają wyjść nowe. Jest to pierwszy team jaki wpadł na taki pomysł by zacząć robić projekt pokemonów na tibijskim cliencie, i najbardziej znają się na rzeczy w tym temacie (Padventures przy nich ssie)
[Obrazek: 2w31ips.jpg]
[url=nullshare.pl][/url]
Serwis NullShare.pl oferuje wiele plików/dodatków/poradników dotyczących stron www.

Odpowiedz

poke x game najlepsza gra na silniku tibii
  Odpowiedz