• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża rewolucja! Nowy wygląd i opcje.

Tak jak napisała Ayu, możecie zmienić wygląd forum na poprzedni Uśmiech
na dole na stronie jest taka opcja - więc w zależności od gusty, możecie wrócić do starego stylu Uśmiech
Zobacz też

Postaram się na dniach edytować stary styl (sama grafika) na podstawie nowego, by nikt nie czuł się wykluczony oraz żeby zachować spójność wizualną Pokemon-GO.pl.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Stara grafika jest ładna Smutny Jako jedna z użytkowników starego stylu nie czuję się wykluczona i nie chcę codzienne widzieć tego "króliczka" po lewej... Niech stare pozostanie stare żeby naprawde był wybór, proszę Smutny

Obecnie dawny styl nie ma za do tego nowego komunikatora, który został wprowadzony wraz ze zmianą - nie wiem ile osób zamierza z tego korzystać, ale może to dałoby się jakoś wstawić?
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]

Logo jest wymagane, więc w tej kwestii nie ma wyjątków. To jest wizytówka Pokemon-Go.pl i zostanie osadzone wszędzie, gdzie użytkownicy mają dostęp.
-
Tim Ferriss

Zgłaszam że są jakieś problemy chyba, nie działa opcja zmiany stylu (a w zasadzie to zniknęła albo to tylko ja jej nie widzę).
Do tego header główny (ten z "króliczkiem play...") chyba nadal nie aktualizuje się automatycznie jeśli chodzi o rozmiary, bo zasłania pół ekranu.

(07-26-2016, 22:23 )Turtwiczka napisał(a): Zgłaszam że są jakieś problemy chyba, nie działa opcja zmiany stylu (a w zasadzie to zniknęła albo to tylko ja jej nie widzę).
Do tego header główny (ten z "króliczkiem play...") chyba nadal nie aktualizuje się automatycznie jeśli chodzi o rozmiary, bo zasłania pół ekranu.

Wygląda na to, że ta możliwość została skasowana, a nowy styl został ustawiony wszystkim jako default.
[Obrazek: tulmiwory.png]

Szkoda, mi się ten nowy styl nie podoba i jest zupełnie nieczytelny dla mnie :c

Jeśli tak to bye bye forum, szukam innego które jest bardziej czytelne :/

@edit:down Nie dramatyzuję, gdyby tak zostało to naprawdę bym przestała być tu aktywna i tyle. Dobro forum dobrem forum, ale szkoda by mi było nerwów.

Już działa. @Turtwiczka przestań dramatyzować.
-
Tim Ferriss

Po update defaultowego stylu nie ma znacznika o nowych postach w temacie.
[Obrazek: 77c7f818c8.png]
[Obrazek: tulmiwory.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości