• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duża rewolucja! Nowy wygląd i opcje.

(07-24-2016, 01:21 )Turtwiczka napisał(a): - obrazek z Team-Speak nie działa (a przynajmniej u mnie - Chrome);

U mnie za to [ także Chrome oraz Microsoft Edge ] działa przekierowanie bez zarzutu. Jeśli masz problemy o to IP na serwer: 178.33.51.184
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]
Zobacz też

Gdyby komuś nie podobał się aktualny styl swobodnie może wrócić do starego , do którego już się przyzwyczaił .
Krótka instrukcja jak to zrobić .

Stary styl :

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2016-07-24-08.03.39.jpg]

Na dole strony , po prawej stronie możemy wybrać sobie jaki chcemy , stary lub nowy.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2016-07-24-08.03.58.jpg]

Tutaj mamy nowy styl:

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2016-07-24-08.04.07.jpg]

Tym razem zmianę stylu mamy po lewej stronie:

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2016-07-24-08.04.15.jpg]

Zmiana forum na wielki + mi się bardzo podoba i mam nadzieję że będzie więcej takich zmian Uśmiech

Opcja oznaczenia wszystkich postów, jako przeczytane przywrócona.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

A ja dziękuję za pozostawienie opcji "Defaul" przy wyborze skórki.. myślałem że będę musiał zrezygnować z forum, kompletnie nieprzejrzysta dla mnie nowa szata.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

Jeśli chodzi o mnie to wszystkie zmiany na plus! Ładniejszy obrazek u góry, lepszy dobór kolorów, dzięki czemu dobrze dzieli poszczególne działy forum, szybsze i wygodniejsze pisanie oraz edycja postów i najważniejsze: wreszcie mam wygodę użytkowania NA TELEFONIE! Dziękuję Uśmiech

znieksztalca avatar...denerwujace szczerze mowiac.

Jakby tak jeszcze wprowadzić obsługę tapatalk byłoby idealnie.

Cześć. Fajnie ale na iOS w ogóle stronka wariuje sama sie nie skaluje jak na tej starej.

Według mnie lepszy był ten podstawowy - pozmieniać kilka grafik i jest dobrze. Szczerze powiedziawszy gdy był stary wygląd wchodziłem często, wypowiadałem się itp. a jak wszedłem i zobaczyłem to - pogubiłem się i odciąga mnie ten styl. Takie jest moje odczucie, pozdrawiam.
Era dezinformacji

Killuminati.47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości