• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Failed to detect location

Witam. 
Mam mianowity problem. Po włączeniu gry mam taki napis jak w temacie . Nie widzę pokestopow i nie łapie mi pokemonow. Dodam tylko że ogólnie moja postać się rusza i miejsce w którym jestem jest dobrze odzwierciedlone w grze.

Proszę o pomoc. 
Telefon to lenovo k3 note
  Odpowiedz
Zobacz też

Wejdź w ustawienia - informacje o telefonie. Stuknij w numer kompilacji 7 razy, żeby wejść w ustawienia developera. Wróć do ustawień, powinny Ci się pojawić opcje developera. Poszukaj czegoś takiego jak pozorowanie miejsca (mock location) i to wyłącz.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(07-23-2016, 18:31 )Menier napisał(a): Wejdź w ustawienia - informacje o telefonie. Stuknij w numer kompilacji 7 razy, żeby wejść w ustawienia developera. Wróć do ustawień, powinny Ci się pojawić opcje developera. Poszukaj czegoś takiego jak pozorowanie miejsca (mock location) i to wyłącz.

Witam,mam taki sam problem lecz po wykonaniu tych w/w czynności nie mogę wlączyć fake gps go bo od razu wyświetla się ikona ,że mam iść do ustawień programisty i włączyć pozorowanie położenia,a wcześniej było tak że fake się włączał i w  pokemon go nie było pokestopów ani gimów ,ale joystik działał.

tel htc desire 610

proszę o pomoc dziekuję
  Odpowiedz

(01-18-2017, 11:59 )maaatti2008 napisał(a):
(07-23-2016, 18:31 )Menier napisał(a): Wejdź w ustawienia - informacje o telefonie. Stuknij w numer kompilacji 7 razy, żeby wejść w ustawienia developera. Wróć do ustawień, powinny Ci się pojawić opcje developera. Poszukaj czegoś takiego jak pozorowanie miejsca (mock location) i to wyłącz.

Witam,mam taki sam problem lecz po wykonaniu tych w/w czynności nie mogę wlączyć fake gps go bo od razu wyświetla się ikona ,że mam iść do ustawień programisty i włączyć pozorowanie położenia,a wcześniej było tak że fake się włączał i w  pokemon go nie było pokestopów ani gimów ,ale joystik działał.

tel htc desire 610

proszę o pomoc dziekuję

hahahaha
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

o co chodzi Stiff ?? co hahaah
  Odpowiedz

Z tym f gps to musisz napisać do Niantic jak najszybciej, to nie wybaczalne by tak Ci gre utrudniali !!!!
  Odpowiedz

(01-18-2017, 19:52 )mastacz napisał(a): Z tym f gps to musisz napisać do Niantic jak najszybciej, to nie wybaczalne by tak Ci gre utrudniali !!!!

ok,a mógłbyś podesłać linka gdzie to dokładnie pisać,wogóle to nawet nie wiedziałem co tzn.Niantic na początku ,ale syn który gra w tą gre i ma 8 lat wytłumaczył,hehe

pzdr
  Odpowiedz

nie, no nie wierzę

Odpowiedz

w co nie wierzysz??zamiast od razu normalnie wytłumaczyć to jakieś głupie podteksty itd.,po co to forum,nie wszyscy muszą się znać natego typu rzeczach?
  Odpowiedz

jak flayowac
  Odpowiedz