• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze

Szukałem takiego poradnika +Rep
[Obrazek: b_350_20_53A1F5_030077_FFFFFF_000000.png]
[Obrazek: b_350_20_5F61FE_08058B_FFFFFF_000000.png]

Zobacz też

(08-13-2016, 09:08 )artur0507 napisał(a):
(08-13-2016, 09:00 )borginio napisał(a): a nie strace po zalogowaniu się tu konta? Uśmiech

dlatego napisalem,ze tylko konta google bo tam tylko dajesz zgode na dostep,a nie haslo i login

(08-13-2016, 09:58 )KermitZaba napisał(a): Sam z niej korzystam, fajna sprawa. Nie podajesz tam swoich danych a jedynie pozwalasz na odczyt danych z samej gry.

Jesteście pewni, że za pgnexusa nie posypią się bany? Ok, fajnie, nie podajesz loginu i hasła, ale strona jak by nie patrzeć korzysta z danych pobranych z serwera gry, co zdaje się jest wbrew regulaminowi. Na jakiej podstawie twierdzicie, że jest to bezpieczna strona?

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić to: https://pokemon.gameinfo.io/tools/iv-calculator
Sprawdziłem przed chwilą kilka poksów i pokrywa się dokładnie z wynikami nexusa, który ponoć jest najbardziej dokładny i konkretny. W dodatku naprawdę bardzo prosty w obsłudze - nie trzeba znać ukrytych znaczeń poszczególnych kwestii Trenerów, aby dokładnie wypełnić wszystkie pola Oczko

(09-01-2016, 08:00 )brylantWGM napisał(a): Jesteście pewni, że za pgnexusa nie posypią się bany? Ok, fajnie, nie podajesz loginu i hasła, ale strona jak by nie patrzeć korzysta z danych pobranych z serwera gry, co zdaje się jest wbrew regulaminowi. Na jakiej podstawie twierdzicie, że jest to bezpieczna strona?

Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić to: https://pokemon.gameinfo.io/tools/iv-calculator
Sprawdziłem przed chwilą kilka poksów i pokrywa się dokładnie z wynikami nexusa, który ponoć jest najbardziej dokładny i konkretny. W dodatku naprawdę bardzo prosty w obsłudze - nie trzeba znać ukrytych znaczeń poszczególnych kwestii Trenerów, aby dokładnie wypełnić wszystkie pola Oczko

Co do pgnexusa niczego nie można być pewnym. Ja osobiście używam i cały czas gram bez bana. Może wpływ na to ma fakt że loguje się przez konto Google więc pgnexus nie otrzymuje dostępu do konta PTC na serwery PTC a odczytuje dane przechowywane na serwerach Google. Dane są tylko i wyłącznie odczytywane i do tego nie z PTC.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

(09-02-2016, 07:30 )DerVuSSH napisał(a): Co do pgnexusa niczego nie można być pewnym. Ja osobiście używam i cały czas gram bez bana. Może wpływ na to ma fakt że loguje się przez konto Google więc pgnexus nie otrzymuje dostępu do konta PTC na serwery PTC a odczytuje dane przechowywane na serwerach Google. Dane są tylko i wyłącznie odczytywane i do tego nie z PTC.

No i tutaj właśnie pojawia się pytanie jak to działa DOKŁADNIE. Bo z tego co wiem, to nie ma jeszcze żadnych banów za korzystanie ze stron typu pokeadvisor (dopóki działał) czy pgnexus... A z racji, że miałem już raz bana (mniejsza za co, grunt, że przypadek i na szczęście zdjęli xD), nie chciałbym ryzykować drugim, którego już raczej zdjąć łaskawi nie będą :P póki co korzystam z tej stronki, którą podałem wyżej, ale męczy takie pojedyncze sprawdzanie codziennie po całym wieczorze i nocy łapania i wykluwania po 6-8 jajek na raz... ^^

(09-03-2016, 12:24 )brylantWGM napisał(a):
(09-02-2016, 07:30 )DerVuSSH napisał(a): Co do pgnexusa niczego nie można być pewnym. Ja osobiście używam i cały czas gram bez bana. Może wpływ na to ma fakt że loguje się przez konto Google więc pgnexus nie otrzymuje dostępu do konta PTC na serwery PTC a odczytuje dane przechowywane na serwerach Google. Dane są tylko i wyłącznie odczytywane i do tego nie z PTC.

No i tutaj właśnie pojawia się pytanie jak to działa DOKŁADNIE. Bo z tego co wiem, to nie ma jeszcze żadnych banów za korzystanie ze stron typu pokeadvisor (dopóki działał) czy pgnexus... A z racji, że miałem już raz bana (mniejsza za co, grunt, że przypadek i na szczęście zdjęli xD), nie chciałbym ryzykować drugim, którego już raczej zdjąć łaskawi nie będą Język póki co korzystam z tej stronki, którą podałem wyżej, ale męczy takie pojedyncze sprawdzanie codziennie po całym wieczorze i nocy łapania i wykluwania po 6-8 jajek na raz... ^^

W pełni Cię rozumiem. Sam łapię czasami (jak mam wolny dzień) po 500-700 poków i ręczne sprawdzanie to trochę lipa ale dzięki opcji appraise od razu odsiewam słabsze poki i te co zostają możnaby już w sumie ręcznie liczyć.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

W sumie nabardziej zbiorczy temat z ewolucją i trenowaniem Pokemonów.
Dziś miałem przyjemność odbić GYMa, na samej górze układu pokarmowego był Dragonit 1900 CP+/-.
Jakby ktoś miał problemy z gadem to serdecznie polecam zrobić sobie Dewgonga z atakami (podstawowe oby dwa lodowe, więć co się trafi to będzie okej) Ice Shard/Ice Breath o podobnym Ture DPS, ale najważniejsze żeby jako atak specjalny wpadł Blizzard iwtedy taki Dragonit to żadna przeprawa. Mój Dewgong z CP 1330 +/- i IV93% dał spokojnie rade, aż se go ulepszyłem z radości Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett