• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PORADNIK] Jak trenować i ewoluować pokemony tak, by było to najskuteczniejsze

chciałbym zobaczyć kogoś kto szuka np. takiego snorlaxa albo dragonixa z IV 99% prędzej bym się udusił ze śmiechu niżliby taki mobek się na poczekaniu znalazł, i tak już to jest na tyle rozbudowane że potrzebowałbym z miesiąca żeby to ogarnąć a wy jeszcze dorzucacie to, nie ma co widać że albo próbowali zablokować zdobycie idealnego niezniszczalnego potworka którego miałby co 2 gracz albo przypadkowo tak to zagmatwaliDuży uśmiech
Zobacz też

Są osoby, które mają np 30 Eevee zlapanych. Wystarczy wtedy przejrzeć je i wybrać Uśmiech tak jak mówisz, nie ma co raczej aktywnie ich szukać.

A ja mam juz ok 100 rodzajów poksow a tych nie mam i chetnie bym ich poszukal tylko ze nie wiem gdzie a tym bardziej IV Zdezorientowany wiem ze z jajek 10km mozna dostac ale takie jajka mialem tylko na poczatku jak zaczynalem teraz jedno takie jajo dostaje na 5-6 2/5km ;s

ej, a jeśli chodzi o Pokecoinsy? znacie jakieś sposoby na szybkie zdobycie dodatkowej kasy? oprócz kupowania i przejmowania gymów oczywiście
Gonna catch'em all!!!

Nie ma, i wszelkie strony które oferują "inne" metody to oszuści próbujący albo ukraść konto lub naciągnąć ludzi na pieniądze.

A ja mam pytanie odnośnie tego jak na oko określać IV nie mając dostępu do kalkulatorów.

Dosyć łatwo możemy sprawdzić ataki pokemonów bo są one podane i tutaj te które mają wyższe ataki niż inne mają też wyższy parametr IV ATK
Podobnie jest z życiem. Mamy podaną dla każdego pokemona ilość HP i te które mają ją wyższą (przy tym samym poziomie dusta potrzebnego na power UP) mają wyższe IV Stamina

Nie wiem kompletnie nic natomiast o parametrze IV DEF. Czy można go jakoś na oko wyłowić z informacji o pokemonie? Jeżeli nie to co tak naprawdę ma na niego wpływ?

(07-26-2016, 13:28 )mardocko napisał(a): A ja mam pytanie odnośnie tego jak na oko określać IV nie mając dostępu do kalkulatorów.

Dosyć łatwo możemy sprawdzić ataki pokemonów bo są one podane i tutaj te które mają wyższe ataki niż inne mają też wyższy parametr IV ATK
Podobnie jest z życiem. Mamy podaną dla każdego pokemona ilość HP i te które mają ją wyższą (przy tym samym poziomie dusta potrzebnego na power UP) mają wyższe IV Stamina

Nie wiem kompletnie nic natomiast o parametrze IV DEF. Czy można go jakoś na oko wyłowić z informacji o pokemonie? Jeżeli nie to co tak naprawdę ma na niego wpływ?

Do tego musisz miec podstawowe statystyki pokemona, z samego cp i hp nie wylowisz
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]

(07-26-2016, 13:28 )mardocko napisał(a): Dosyć łatwo możemy sprawdzić ataki pokemonów bo są one podane i tutaj te które mają wyższe ataki niż inne mają też wyższy parametr IV ATK
RODZAJ ataków nie determinuje IV ATK. Just sayin.
[Obrazek: tulmiwory.png]

w pokedexie http://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-list masz info jakie CP min/max może mieć pokemon gdy potrzebuje XXX stardustu. Jeśli Twój ma max to jest idealny Uśmiech Jeśli którąś z wartości max po drodze to ma szansę Uśmiech

Ewentualnie kalkulator https://pokeassistant.com/main/ivcalculator on podaje rozne mozliwosci na podstawie tego co wpiszesz.

A tak inaczej się nie da, no może dla niektórych poków jeśli mają wysokie CP a 1 lvl Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce

Czyli, że taki Vaporeon 1287 CP 146 hp i z power upem za 1900 dusta jest idealny wg tego kalkulatora Duży uśmiech?
Gdzie można sprawdzić statystyki danego pokemona?