• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tata asha

Pewnie każdego choć raz ciekawiło kim jest tata asha ketchuma .Jak waszym zdaniem by wyglądał , zachowywałby i kiedy by się pojawił.
Duży uśmiech
[Obrazek: 5wLVauN.png] Nazwa : Pitchu2003 Team : Yellow lv : 12                                                                 
  Odpowiedz
Zobacz też

Co tam jego ojciec

Mnie zastanawia czemu on ma ciagle 10 lat :]
  Odpowiedz

(07-17-2016, 20:27 )JaKenny napisał(a): Co tam jego ojciec

hahahaha XD
[Obrazek: 1.gif]  [Obrazek: 2.gif] [Obrazek: 3.gif]
[Obrazek: thumb-350-718316.png]
  Odpowiedz

Pewnie w pracy ciągle siedział i przesyłał kasę, stąd jego mama mogła mu dawać kieszonkowe w dziesiątkach tysięcy Język
  Odpowiedz

Ciekawe co u profesora Oaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

(07-17-2016, 20:27 )JaKenny napisał(a): Co tam jego ojciec

Ludzie zadając sobie te pytanie, starając się wytłumaczyć ten fakt stworzyli Ash Coma Theory. Początkowo historia dla śmiechu przekształciła się w ciekawy artykuł dokładając to coraz nowszych argumentów potwierdzających jego słuszność. Polecam.

(07-17-2016, 15:30 )pitchu2003 napisał(a): Pewnie każdego choć raz ciekawiło kim jest tata asha ketchuma .Jak waszym zdaniem by wyglądał , zachowywałby i kiedy by się pojawił.
Duży uśmiech
Dane na jego temat są znikome, ale mamy kilka faktów. Kreskówka w 2 odcinku oryginalnej serii sugeruje, że jego ojciec jest trenerem, który wyruszył we własną podróż i wciąż żyje. Jest również potwierdzone, że jego ojciec poszedł w ślady dziadka. To sugeruje, że jego dziadek również był trenerem Pokemon. Takeshi Shudō przed swoją śmiercią wyjawił dodatkowo, że jego ojciec opuścił dom zaraz po tym jak Ash się urodził i nigdy nie wrócił. Nigdy się nie rejestrował oficjalnie jako trener Pokemon. To oznacza, że nie może korzystać z usług Pokemon Center. Przez ten fakt, jego aktualne miejsce pobytu jest nieznane.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Co do jego wieku...
Jest pewna teoria na ten temat, cofnijmy się do pierwszych odcinków.....Odcinek "wybieram cię" Picachu używa maga mocnego pioruna tzw. Mega-Grom. Siła ataku może być tak duża że ash zapada przez to w śpiączke i wszystko sobie wyobraża!!!
Uzasadnienia tej tezy:
-Za każdym razem ta sama siostra w CP;
-Za każdym razem ta sama policjantka;
-Tzw. Wieczna młodość Asha;
-Ash za każdym razem nie jest rozpoznawany w kolejnych regionach, no ale przecierz już dużo osiągnął w lidze Pokemon;
-Z każdym nowym regionem Ash zaczyna od nowa, picachu jest zawsze na początku słaby a na końcu epicko silny;
Mam nadzieję że was zaintrygowałem.... Wasz Bro...?!
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5101&n...e=Raticate]
  Odpowiedz

Mnie zawsze zastanawiało dlaczego Brock nie ma oczu.
  Odpowiedz

(08-05-2016, 23:03 )AryaStyles napisał(a): Mnie zawsze zastanawiało dlaczego Brock nie ma oczu.

Brock ma oczy. Po prostu przy rysowaniu tej postaci zdecydowano się na kitsune no me. Poczytaj o tym w googlach.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-06-2016, 17:22 )Menier napisał(a):
(08-05-2016, 23:03 )AryaStyles napisał(a): Mnie zawsze zastanawiało dlaczego Brock nie ma oczu.

Brock ma oczy. Po prostu przy rysowaniu tej postaci zdecydowano się na kitsune no me. Poczytaj o tym w googlach.
Ja raz widziałem jego oczy w Anime, kiedy podpalił go Charizard (chyba), teraz nie mogę tego znaleźć.

Odpowiedz