• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagwostka

Witam,
mam spory problem, nad którym zacząłem się zastanawiać kilka godzin temu. U mnie w regionie wszystkie gym-y przejęła drużyna niebieska. Ja dopiero zacząłem ( mam teraz 8 lvl ) i wybrałem drużynę czerwoną. Nie mam teraz możliwości pokonać pokemonów w tych gym-ach. Pytanie do was, proszę was o szybkie odpowiedzi. Czy warto jest zacząć ponownie, czy gym-y dają duże korzyści? Z tego co słyszałem, korzyści są bardzo dużo i opłaca się zacząć jeszcze raz. Trochę szkoda schwytanych pokemonów. Jaka jest wasza opinia?
  Odpowiedz
Zobacz też

a dużo poków siedzi w tych gymach? jak będziesz niebieski nie bedziesz miał zabawy w zabieranie im gymow, ale za to będziesz mógł dostać kilka pokecoinow raz na dobę mniej więcej. Także wszystko zależy do tego czy chcesz iść na łatwe i nudne czy pod prąd Uśmiech Szukaj na forum kogoś innego z okolicy czerwonego, dwóch trzech i do dzieła :]
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Szkoda , że nie można zmienić drużyny ( koloru ) , też żałuję , że wybrałem żółty.
Chyba , że będę miał na tyle silne Pokemony , że wszyscy będą przyłączać się do mnie i wybierać żółtą drużynę a nie odwrotnie .
Szkoda mi tego co zebrałem .

[Obrazek: Screenshot_2016-07-17-08-32-35.jpg]
  Odpowiedz

Jeszcze się odegramy. Instinct do boju!
  Odpowiedz

E tam, tylko g**** płynie z prądem. Wybrałem Instinct, udaje mi się zdobyć te 70 monet z bonusu i jakoś się kręci. Musisz poznać kumpli z frakcji to łatwiej pójdzie wam zajmowanie gymów.
  Odpowiedz

Pytanie czy zmiana teamu coś da - jeśli nawet będziesz należał do teamu niebieskiego, a gymy są pełne to nie dostaniesz coinów, bo nie wstawisz swojego pokemona.
EDIT: Oczywiście możesz podbić lvl gymu i wtedy wstawić pokemona, ale żeby to zrobić i tak musiałbyś pokonać pokemony w gymie żeby go trenować
  Odpowiedz

(07-22-2016, 13:02 )zawi napisał(a): Pytanie czy zmiana teamu coś da - jeśli nawet będziesz należał do teamu niebieskiego, a gymy są pełne to nie dostaniesz coinów, bo nie wstawisz swojego pokemona.
EDIT: Oczywiście możesz podbić lvl gymu i wtedy wstawić pokemona, ale żeby to zrobić i tak musiałbyś pokonać pokemony w gymie żeby go trenować

Zawsze można wytrenować gym by otworzyć kolejnego slota. :Uśmiechie trzeba pokonać wszystkich, można tylko te słabsze a przy nastepnych uciekać z walki, ale wiadomo expa za wiele też nie ma Uśmiech. Zawsze może ktoś silniejszy z teamu albo pare osob co przyspieszy dodanie slota.

Ja osobiście stworzyłem nowe konto bo byłem w red(8lvl), a chciałem mieć ciekawiej bo mało było yellow teraz 10lvl. A gram po pare godzin moze dziennie, bo wiekszosc dnia w pracy siedze. a Mieszkam w małej miejscowości, a dokładnie do uboczy, do gymów mam około 3 km, ale da się jak się chce Uśmiech  
Większa frajda być w mniejszości Język.
  Odpowiedz

(07-22-2016, 13:11 )Atom napisał(a):
(07-22-2016, 13:02 )zawi napisał(a): Pytanie czy zmiana teamu coś da - jeśli nawet będziesz należał do teamu niebieskiego, a gymy są pełne to nie dostaniesz coinów, bo nie wstawisz swojego pokemona.

Zawsze można wytrenować gym by otworzyć kolejnego slota. :Uśmiechie trzeba pokonać wszystkich, można tylko te słabsze a przy nastepnych uciekać z walki, ale wiadomo expa za wiele też nie ma Uśmiech. Zawsze może ktoś silniejszy z teamu albo pare osob co przyspieszy dodanie slota.

Ja osobiście stworzyłem nowe konto bo byłem w red(8lvl), a chciałem mieć ciekawiej bo mało było yellow teraz 10lvl. A gram po pare godzin moze dziennie, bo wiekszosc dnia w pracy siedze. a Mieszkam w małej miejscowości, a dokładnie do uboczy, do gymów mam około 3 km, ale da się jak się chce Uśmiech  
Większa frajda być w mniejszości Język.
Ja mam 9 lvl i nie wybrany team, ale właśnie skłaniam się ku mniejszemu teamowi ze względu na potencjalne ciągłe walki Uśmiech
  Odpowiedz

Ja jak przeszedłem do yellow to była tylko jedna znajoma, później zauważyłem, że yellow miało wszystkie gymy (az 3 u mnie są Język), ale szybko to się zmienia. Jak nie blue to Red
Wczoraj spotkałem redów i podobno Oświecim jest dominowany Yellow. szkoda XD Wydaje mi się, że różnice w teamach mogą się bardzo zmieniać.
  Odpowiedz

To, że jest informacja, iż globalnie jest najwięcej niebieskich nie znaczy, że u Ciebie musi tak być. W mojej miejscowości osobiście najwięcej jest czerwonych a sam jestem w niebieskich więc trochę pracy jest Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości