• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis urządzeń do grania w Pokemon GO

Producent: Xiaomi
Model: Redmi 3 Pro
Cena: 600-750PLN (zależy od sprzedawcy oraz czy brany np. z xiaomiforsale, aliexpress czy allegro)
Czy działa Pokemon GO: TAK
Czy działa GPS: Tak (perfect)
Czy działa AR: Tak (perfect)

W skrócie: 3gb RAM, ekran 5 cali 720p, bateria 4100mAh, 32gb wewnętrznej + karta sd lub 2 sim.
Nie potrzebuję power banka do grania a telefon śmiga jak marzenie.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
Zobacz też

@asterixix, aktualizujesz listę? Dwie informacje do dodania:

1. Na Samsung Galaxy J5 efekt AR nie działa, ponieważ żaden model telefonu nie posiada żyroskopu.
  2. Gra działa również na Samsung Galaxy J5 Dual Sim. Jak już wspomniałem bez efektu AR, ale GPS działa perfekcyjnie.

(07-16-2016, 18:22 )asterixix napisał(a): Witajcie!

Tak jak obiecałem, to wykonałem z waszych opinii spis urządzeń do grania. Są zawarte modele na których można grać i także te, na których nie można. Także stworzyłem cennik dla zainteresowanych w oparciu o najniższą cenę na ceneo.pl

Link do wyświetlenia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Także dziękuję osobom które udzieliły się w wątku: http://forum.pokemon-go.pl/showthread.ph...338&page=7

Jeśli jest osoba chętna mi pomóc mi przy spisywaniu telefonów do listy to proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam Uśmiech

LG G2 mini.... Niestety nie ma dobrej zabawy...gra się non stop zacina albo calkiem wywala. Trzeba co chwilę zrestartować...

W liście jest błąd, na moto e 2gen działają pokemony ale bez AR
[Obrazek: q1ThJCz.png]

Na wstępie dodam iż proszę mocno nie sugerować się tą listą, gdyż na razie edytuje ją tylko Ja i jeszcze jedna osoba. A tym bardziej że jest rok szkolny i ja mam na głowie jeszcze Teamspeak to tym bardziej... 

(08-14-2016, 16:39 )Menier napisał(a):
(08-14-2016, 13:17 )Artem napisał(a): Dlaczego na liście jest, że gra działa na Motoroli E 2nd gen ?? W internecie jest masę zapytań dlaczego właśnie na tym modelu nie działa a ponadto sprawdzałem osobiście na dwóch egzemplarzach i faktycznie nie ma możliwości zainstalowania gry ze sklepu play - wyskakuje, że urządzenie nie jest kompatybilne. Pozostaje tylko instalacja z pliku apk, ale chyba mówiąc o kompatybilności powinno wszystko iść bez bólu ze sklepu play.

Bo nie wiem czy zauważyłeś - te dane są sprzed prawie miesiąca. Co aktualizacja zakres kompatybilnych modeli się zmniejsza, co widać po dziale pomocy technicznej, w której ludzie się skarżą co nowsza wersja, że im przestaje działać.

Dzięki @Menier za to wyjaśnienie.

(08-18-2016, 08:03 )Travastila napisał(a): @asterixix, aktualizujesz listę? Dwie informacje do dodania:

1. Na Samsung Galaxy J5 efekt AR nie działa, ponieważ żaden model telefonu nie posiada żyroskopu.
  2. Gra działa również na Samsung Galaxy J5 Dual Sim. Jak już wspomniałem bez efektu AR, ale GPS działa perfekcyjnie.

Z 2016 czy 2015 roku? A może już z 2017 ? Duży uśmiech  
Proszę o konkrety i dokładny opis.

(09-12-2016, 12:29 )Bandana napisał(a): W liście jest błąd, na moto e 2gen działają pokemony ale bez AR

Przykład postu @Bandana wziąłem, aby poinformować że takie rzeczy staram się edytować na bieżąco. Jeśli zauważyliście jakiekolwiek błędy na liście proszę o zgłaszanie tego w tym poście. Ignoruję posty które dot. dodania telefonu na listę. Od tego jest 2 temat.

Dodałem także w komurkach G1-G3 informacje o aktualizacji listy.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Czy na którymś z tych telefonów da się pograń w Pokemony?
LG K7
Huawei Y625

W moim Infinity IIs niestety pękł ekran.

iPhone 4s 8GB (najnowszy soft) - porażka, gra się tnie a przy łapaniu pokemona wychodzi do pulpitu... Bateria leci jak sekundy...
Xiaomi Note 3 pro GLOBAL PL 3GBRAM - gra śmiga, nie wiesza się - brak potrzeby powerbanka - MIODZIO!

(12-19-2016, 16:37 )renilps napisał(a): iPhone 4s 8GB (najnowszy soft) - porażka, gra się tnie a przy łapaniu pokemona wychodzi do pulpitu... Bateria leci jak sekundy...
Xiaomi Note 3 pro GLOBAL PL 3GBRAM - gra śmiga, nie wiesza się - brak potrzeby powerbanka - MIODZIO!

iPhone 4S to telefon z paździenika 2011 roku. Nie wymaga komentarza ile to 5 lat jest dla telefonii komórkowej. Nie ma co zbyt wiele tutaj wymagać. Najnowszy soft to w tym przypadku 9.3.5 co nie równa się z najnowszym iOS-em. 

O Xiaomi słyszę bardzo pochlebne opinie od znajomych. Wielu chwali się ile to kasy zaoszczędziło w stosunku do parametrów jakimi ten sprzęt się może pochwalić. Ja jestem nastawiony sceptycznie. Nie czuję tego entuzjazmu do marki. Z wymianą telefonu na razie się wstrzymuję gdyż od końca 2014 obserwujemy stagnację w rozwoju urządzeń mobilnych. Flagowcowi z końca 2014 nic nie brakuje w stosunku do tego co dzisiaj jest na rynku. Czytnik linii papilarnych uważam za zbędny gadżet, a zakrzywione ekrany jako totalne nieporozumienie i reakcję marketingową na brak wyraźnego postępu technologicznego. Gdybym dzisiaj musiał podjąć decyzję skusiłbym się na Google Pixel Język