• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis urządzeń do grania w Pokemon GO

(07-16-2016, 18:30 )Pietja321 napisał(a): Samsung Galaxy SII. Po wgraniu androida 4.4.4 wszystko działa Uśmiech AR również. Uśmiech

GPS ładnie ogarnia?
Mam mojego S2, którego kupowałem na osiemnastkę (4 lata temu) i teraz głównie leży i robi za telefon zastępczy.
Bateria wysiadła w zasadzie (zawsze można kupić nową i mam powerbanki), ale telefon działa i jest na custom rom.
Jeśli GPS ogarnia lepiej niż w LG G2 to przynajmniej będę miał na czym porządnie pograć Duży uśmiech
Zobacz też

Czyli żyroskop to bullshit, bo S2 też nie ma :F

G5, wszystko ładnie chodzi, gps dokładny, ar dziala Uśmiech
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]

Dlaczego na liście jest, że gra działa na Motoroli E 2nd gen ?? W internecie jest masę zapytań dlaczego właśnie na tym modelu nie działa a ponadto sprawdzałem osobiście na dwóch egzemplarzach i faktycznie nie ma możliwości zainstalowania gry ze sklepu play - wyskakuje, że urządzenie nie jest kompatybilne. Pozostaje tylko instalacja z pliku apk, ale chyba mówiąc o kompatybilności powinno wszystko iść bez bólu ze sklepu play.

(08-14-2016, 13:17 )Artem napisał(a): Dlaczego na liście jest, że gra działa na Motoroli E 2nd gen ?? W internecie jest masę zapytań dlaczego właśnie na tym modelu nie działa a ponadto sprawdzałem osobiście na dwóch egzemplarzach i faktycznie nie ma możliwości zainstalowania gry ze sklepu play - wyskakuje, że urządzenie nie jest kompatybilne. Pozostaje tylko instalacja z pliku apk, ale chyba mówiąc o kompatybilności powinno wszystko iść bez bólu ze sklepu play.

Bo nie wiem czy zauważyłeś - te dane są sprzed prawie miesiąca. Co aktualizacja zakres kompatybilnych modeli się zmniejsza, co widać po dziale pomocy technicznej, w której ludzie się skarżą co nowsza wersja, że im przestaje działać.
[Obrazek: tulmiwory.png]

Motorola Moto X Play, brak żyroskopu więc AR nie działa, ale gra się komfortowo, na dworze nie gubi sygnału gps praktycznie w ogóle (czasem jak się wejdzie do pomieszczenia to zgubi, ale na chwilę), szybko znajduje sygnał gps po włączeniu gry, dobra widoczność wyświetlacza nawet w słońcu i to ustawionym na jakieś 50%. Bateria też w miarę spoko trzyma, ale dodam że jeszcze nie aktualizowałem androida do wersji 6.0.1 (siedzę na 5.1.1).

(08-14-2016, 16:39 )Menier napisał(a):
(08-14-2016, 13:17 )Artem napisał(a): Dlaczego na liście jest, że gra działa na Motoroli E 2nd gen ?? W internecie jest masę zapytań dlaczego właśnie na tym modelu nie działa a ponadto sprawdzałem osobiście na dwóch egzemplarzach i faktycznie nie ma możliwości zainstalowania gry ze sklepu play - wyskakuje, że urządzenie nie jest kompatybilne. Pozostaje tylko instalacja z pliku apk, ale chyba mówiąc o kompatybilności powinno wszystko iść bez bólu ze sklepu play.

Bo nie wiem czy zauważyłeś - te dane są sprzed prawie miesiąca. Co aktualizacja zakres kompatybilnych modeli się zmniejsza, co widać po dziale pomocy technicznej, w której ludzie się skarżą co nowsza wersja, że im przestaje działać.

Moto E 2 generacji od samego początku nie było kompatybilne z Pokemon GO

(08-14-2016, 23:33 )Artem napisał(a):
(08-14-2016, 16:39 )Menier napisał(a):

Moto E 2 generacji od samego początku nie było kompatybilne z Pokemon GO

O co mi głównie chodziło to o to, żeby nie sugerować się żadnymi listami które są starsze niż tydzień.
[Obrazek: tulmiwory.png]

Mam Sony Xperie M5 i AR u mnie nie dziala mimo ze w aparacie jest efekt AR ktos wie jak to naprawic ? Albo jest bład w tabelce bo M5 z tego co wiem zyroskopu nie ma Smutny

Na Iphone 4S pokemon Go nie działa, gdy naciska się na pokemona gra się craschuje i przenosi nas na ekran główny