• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis urządzeń do grania w Pokemon GO

Witajcie!

Tak jak obiecałem, to wykonałem z waszych opinii spis urządzeń do grania. Są zawarte modele na których można grać i także te, na których nie można. Także stworzyłem cennik dla zainteresowanych w oparciu o najniższą cenę na ceneo.pl

Link do wyświetlenia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Także dziękuję osobom które udzieliły się w wątku: http://forum.pokemon-go.pl/showthread.ph...338&page=7

Jeśli jest osoba chętna mi pomóc mi przy spisywaniu telefonów do listy to proszę o kontakt na pw.

Pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]
Zobacz też

Samsung Galaxy SII. Po wgraniu androida 4.4.4 wszystko działa Uśmiech AR również. Uśmiech

Może się czepiam ale nie lepiej po prostu listę umieścić w samym poście?
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

Co do MyPhone Funky ja go posiadam, poki działają lecz postać po 4/5 krokach staje w miejscu i nie da się szukać poków, ale można chodzić po itemach itp.

(07-16-2016, 22:24 )CrossSleet napisał(a): Spróbuj przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Mi na Funky śmiga aż miło.

Robiłem to przed zainstalowaniem

@DerVuSSH Może i mogłem w poście ale wtedy nikt by mi nie mógł pomóc przy wpisywaniu. Tak to każdy chętny co się zglosi może mi pomóc Oczko A 2 na arkuszach wydaje się mi to bardziej czytelne niż w poście.

Producent: Xiaomi
Model: Redmi Note 3 LTE
Cena: 700-1500PLN (zależy od innych bebechów, jak np. pamięć RAM)
Czy działa Pokemon GO: TAK
Czy działa GPS: Tak (perfect)
Czy działa AR: Tak (prawie perfect- czasem pokemon ucieka z pozycji w której był pierwotnie (rzadko) - w każdym razie jest dużo lepiej niż na innych smartfonach)

Według tabelki od asterixix.

Producent: Xiaomi
Model: Mi 4S
Cena: 1100-1300PLN (zależy od sprzedawcy)
Czy działa Pokemon GO: TAK
Czy działa GPS: Tak (perfect)
Czy działa AR: Tak (perfect)

I mam prośbę... Nie wpisujcie tu swoich urządzeń tylko piszcie do wątku ze smartphonami... Tak to robicie zamieszanie i zamiast otrzymywać opinie dostaje niepotrzebny spam i pewnie będę musiał zamknąć wątek.

Pozdrawiam Uśmiech

Jakim cudem na Xperii M2 działa AR, a na nowszym M4 Aqua nie, mimo iż obie nie mają żyroskopu :F? Tak wynika ze spisu :F