• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon fire red

Siemka jestem tu nowy jestem ciekawy czy ktoś z was gra lub grał pokemon fire red ja aktualnie w tą grę gram na telefonie i może ktoś coś doradzi powie o swoich wspomnieniach i przeżyciach z tej gry a jak ktoś nie grał to zachęcam do zagrania Cwaniak Duży uśmiech

beti89: Davsonn edytuję nazwę Twojego wpisu "Pokemon go fire red" na "Pokemon fire red" - fire red to nie pokemon go Uśmiech
  Odpowiedz
Zobacz też

Fire red nie ma nic wspólnego z grami typu GPS. Przenoszę Uśmiech
Nick: Kunoji Miasto: Wieluń Drużyna: Team Instinct [Obrazek: pikawalkleft.gif]

Odpowiedz

Grałam w Fire Reda i bardzo miło wspominam ten czas... Też na telefonie Uśmiech
  Odpowiedz

A ja świeżo co przeszedłem Fire Red Oczko Ponad 100 godz gry. A teraz, w wolnych czasie odpalam Heart Gold Uśmiech
  Odpowiedz

Ja ostatnio w Black 2 się wciągnęłam... Jak ktoś ma może jakieś rady to chętnie przyjmę.. Uśmiech
  Odpowiedz

Grałem kilka razy i tę grę z pokemonami wspominam najlepiej. Choć przyznam, że tylko dlatego, że znałem tam wszystkie stworki, a z następnym generacjami było już z tym u mnie coraz gorzej :p wracając do tematu grałem w fire red dwa razy na emulatorze na kompie i raz właśnie na telefonie w pracy w wolnym czasie Uśmiech
[Obrazek: 2isb4uo.gif] [Obrazek: aeb83f4c9d0d6d6fa1194c1a9eb5b3c0.gif]
  Odpowiedz

Przeszedłem FireRed 4 razy na 100%. 3 razy na kompie przez emulatora i raz na telefonie. Na telefonie przechodzilem tą wersje gdy jeszcze miale. Sony Eric. Xperie PLAY - dla niewtajemniczonych jest to telefon na licencji Playstation, co za tym idzie przechodzilem jak na oryginalnym Game Boyu, bo konsolka.Duży uśmiech hehe to były czasy. Za każdym razem z innym teamem. Ponadto na 100procent przeszedlem Emerald, Yellow,blue,red,sapphire i nie dokonczylem ale bylem pewnie blisko końca w Heart Gold. Szczenięce wspomnienia Duży uśmiech. Ile czasu nie mogłem dojść do tego w FireRed że stalowe drzwi na jednej z siedmiu wysp trzeba otworzyć ruchem Cut aby dojść po 2 kryształ Oczko
Ogólnie polecam gre PokeMMO to jest Fire Red na kompa przez neta. Normalnke tam przechodzi sie fabułę z tym że można walczyc z innymi graczami swoimi poksami plus wymiany itp. Rekomendacja 100% ~by Lags Oczko
"Jeśli robisz to co kochasz, nic nie może cię powstrzymać"
  Odpowiedz

Szczerze to wolałem remasterowane Gold i Silver, ale to przy Fire Red spędziłem najwięcej czasu, w tym przeszedłem ligę i złapałem Mewtwo bez kodów.
  Odpowiedz

Ja na Mewtwo zawsze Mastera zostawialem, raz go chciałem Ultrami zlapac ale zwial. Ogólnie na te 4 razy przechodzac FR to tylko za ostatnim razem udalo mi sie złapać wszystkie dostępne legendy w tej wersji gry. Najlepszy sposób to zamrożenie legendy i nawalanie Ultrabalami - potwierdzone info. Raz żeby złapać Mestwo wpisalem kody na masterballe ale nie polecam. Używanie cheatow ma sens tylko w Gta SA gdy odrzutowcem ktos chce sobie polatac xD
"Jeśli robisz to co kochasz, nic nie może cię powstrzymać"
  Odpowiedz

Też zostawiłem mastera na Mewtwo. Natomiast Moltresa łapałem zwykłymi pokeballami, bo nic innego nie miałem - przy ostatnim to przez następne 2 godziny wczytywałem grę do czasu uzyskania pozytywnego wyniku Język
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości