• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i odpowiedzi (temat zbiorczy)

Kiedy mogę wybrać swój team? Od razu po osiągnięciu 5 poziomu czy dopiero gdy będę chciał zaatakować jakiś gym?
  Odpowiedz

jak masz 5 lvl to w Gymie wybierasz, nie musisz bodajże odrazu atakować, możesz tylko wybrac team
  Odpowiedz

musisz kliknąć w jakiś gym. nie musi być w zasięgu
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

Czy tylko u mnie Pokedex jest zbugowany? Rozjechany tekst, skaczące obrazki..
  Odpowiedz

Czy spotykacie pokemony poza drogami zaznaczonymi na mapie ? Ja wszystkie poki spotkałem na drodze, a ozumując logicznie na drogach powinno być mniej pokemonów niż np na takiej łące.
  Odpowiedz

mieszkając na wsi na nie znalazłem ani jednego na polnej drodze (jest zaznaczona na mini mapie), na samych drogach na mojej wsi też bardzo mało aczkolwiek są, bo jak byłem dzisiaj w mieście to jeden za drugim...
  Odpowiedz

(07-16-2016, 15:04 )rakamo napisał(a): Czy spotykacie pokemony poza drogami zaznaczonymi na mapie ? Ja wszystkie poki spotkałem na drodze, a ozumując logicznie na drogach powinno być mniej pokemonów niż np na takiej łące.

Jest tu gdzieś temat z mieszkającymi na tzw. "zadupiu" (w tym gronie znajduję się też, niestety, ja). Z dala od poke-stopów (za miastem, na małych wsiach) pustki. Może kiedyś wyjdzie update, gdzie będzie można spotkać Charmandera na Saharze czy innym Kilimandżaro, jednak nie teraz Smutny
  Odpowiedz

(07-16-2016, 12:47 )Garthal napisał(a): Czy tylko u mnie Pokedex jest zbugowany? Rozjechany tekst, skaczące obrazki..

Tak, mam to samo, jak kliknę w jakiegoś pokemona to ekran mi skaczę na sam początek pokedexu, nie pokazując żadnych informacji...
Nie wiem czemu tak jest, grę przeinstalowałem, nic nie pomaga.

PS. Też dziś nie możecie pograć od dodania Pokemon GO na polskim rynku? Cały czas serwer zapchany i nie mogę zalogować.
22lvl
POKÉDEX 76/150
  Odpowiedz

Do 14~ mniej więcej było ok bo byłem jeszcze na lure party. Potem już lipa całkowita z serwerami. Ale można było się tego spodziewać po wypuszczeniu gry oficjalnie.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

(07-16-2016, 16:34 )DerVuSSH napisał(a): Do 14~ mniej więcej było ok bo byłem jeszcze na lure party. Potem już lipa całkowita z serwerami. Ale można było się tego spodziewać po wypuszczeniu gry oficjalnie.

A ja miałem taką nadzieję na dobicie 20lvl'a, jak mamy weekend i trochę wolnego...

Zadam jeszcze jedno pytanie. Zauważyliście, że niektóre pokemony mają jakby przypisane jedno miejsce respu na mapie? Ja spotkałem 4x Onix'a w jednym i tym samym miejscu. Resztę spotykałem zawsze losowo w innych miejscach.
22lvl
POKÉDEX 76/150
  Odpowiedz