• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i odpowiedzi (temat zbiorczy)

Co powiecie na taki temat zamiast zakładać kolejne? Może zróbmy jeden i tutaj będą ludzie zadawać pytania, a kto będzie znał odpowiedź to odpisze Uśmiech.

Ja zacznę, bo mam parę pytań.

1. Lepiej power up'ować te lepsze pokemony czy dawać Evolve?

2. Druga sprawa, większą uwagę zwracać na CP czy na siłę ataków pokemona? Jeśli przykładowo jeden ma 600CP i ataki 5/15, a drugi 400CP i 15/60 to w którego lepiej inwestować?

3. Jak to jest z tymi pokemonami? Jeśli przykładowo wypadnie z mocą 200cp oraz ten sam ze 180 to po ewolucji i wytrenowaniu na maxa będą miały te same CP czy ciągle ten pierwszy będzie lepszy?

4. Da się grać tak żeby przy łapaniu nie latać z aparatem przed siebie tylko mieć normalnie telefon skierowany do dołu i łapać?
  Odpowiedz
Zobacz też

4. Tak, wystarczy wylaczyc funkcje AR Oczko
  Odpowiedz

4. Da się, kliknij na te AR u góry ekranu.
Nick: Maxiores
LvL: 15
Grupa: Valor
Miasto: Warszawa, Targówek

Odpowiedz

(07-13-2016, 16:36 )Mleko napisał(a): Co powiecie na taki temat zamiast zakładać kolejne? Może zróbmy jeden i tutaj będą ludzie zadawać pytania, a kto będzie znał odpowiedź to odpisze Uśmiech.

Ja zacznę, bo mam parę pytań.

1. Lepiej power up'ować te lepsze pokemony czy dawać Evolve?

2. Druga sprawa, większą uwagę zwracać na CP czy na siłę ataków pokemona? Jeśli przykładowo jeden ma 600CP i ataki 5/15, a drugi 400CP i 15/60 to w którego lepiej inwestować?

3. Jak to jest z tymi pokemonami? Jeśli przykładowo wypadnie z mocą 200cp oraz ten sam ze 180 to po ewolucji i wytrenowaniu na maxa będą miały te same CP czy ciągle ten pierwszy będzie lepszy?

4. Da się grać tak żeby przy łapaniu nie latać z aparatem przed siebie tylko mieć normalnie telefon skierowany do dołu i łapać?

1. bez różnicy
2. cp. podczas evo ataki zmieniają się czy tak. dodatkowo ataku za 1 możesz używać praktycznie ciągle, a za 60 raz na rok
3. teoretycznie tak
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

Fajny pomysł na wątek, właściwie mam tylko jedno pytanie:

Jeżeli trenuję w swoim gymie i przegram walkę to czy gym traci reputację przez to ? jestem na 90% pewien że tak było kilka dni temu, ludzie przegrywali walki we własnym gymie po to żeby wywalić wszystkich trenerów i ustawić tam swojego pokemona.
  Odpowiedz

nie. może w tym samym czasie przeciwny team atakował
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

To teraz ja. Co jesli zabraknie mi potionow i revie a po walce w gymie padma wszystkie?(czysto teoretycznieDuży uśmiech) co dalej? Lapac poki z mysla o next lvl i nadtepnych potionach?
  Odpowiedz

Co do 2.: nie tyle na siłę ataku, co na jego rodzaj. W Pokemon GO są uwzględnione słabości i przewagi względem konkretnych typów, więc nawet pokemon z mniejszym CP może ładnie skontrować teoretycznie silniejsze stworki.
  Odpowiedz

(07-13-2016, 21:43 )dzunek napisał(a): To teraz ja. Co jesli zabraknie mi potionow i revie a po walce w gymie padma wszystkie?(czysto teoretycznieDuży uśmiech) co dalej? Lapac poki z mysla o next lvl i nadtepnych potionach?

Potiony i revive wypadają też z pokestpów. Wystarczy trochę pofarmić.
  Odpowiedz

(07-13-2016, 19:44 )cichy napisał(a): Fajny pomysł na wątek, właściwie mam tylko jedno pytanie:

Jeżeli trenuję w swoim gymie i przegram walkę to czy gym traci reputację przez to ? jestem na 90% pewien że tak było kilka dni temu, ludzie przegrywali walki we własnym gymie po to żeby wywalić wszystkich trenerów i ustawić tam swojego pokemona.

Dokładnie jak pisze kolega nie ma szans mógł ktoś inny atakować. Za trenowanie w gymie swoim czy drużyny dostaje gym pkt. (chyba po 100)
Nick: Maxiores
LvL: 15
Grupa: Valor
Miasto: Warszawa, Targówek

Odpowiedz