• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - Location Tips

Ja łapie wszystkie poki jakie mi wyskoczą ale przez eventy zaczyna mi sie nie chcieć chodziić po nestach, no i już mało mi brakuje Uśmiech
  Odpowiedz
Zobacz też

Ma ktoś z tu obecnych Unowna? Pojawia się chyba z raz na tydzień randomowo
  Odpowiedz

Ja nie mam. To najrzadziej wystepujący pok, nawet na radarze nie widziałem.
Ale spokojnie, pewnie i z nimi zrobią event Uśmiech
  Odpowiedz

Pojawia się bardzo rzadko, ale czy raz na tydzień trudno stwierdzić raczej nie ma takiej reguły , gdzieś nawet zrobiłem screena jak na mapie są 2 unknow-y obok siebie (okolice Żoliborza), oraz żałuję że nie zdążyłem złapać jednego na Ursynowie przy Auchan.
Najgorsze że Warszawa jest strasznie poszkodowana jeśli chodzi o super mega wypasione poki Język Wczoraj w Gdańsku były 4-5 dragonajty , snorlaxy cały czas po 2-3 i dratini na wybrzeżu po 4-5szt , nie wspominam o togetic i innych ewolucjach owcy lub larwy (wszystko w przeciągu 2 godz). W Krakowie też jest więcej pków wypasionych. A Warszawa ? jedno Blissea przed Pruszkowem i Snorlax za Markami od święta pojawia się snorlax w okolicy lini metra, tak wyglądała mapa oglądana z doskoku o godz 19-21.
Na potwierdzenie słów link do zapisu z mapy https://www.youtube.com/watch?v=UAA8aFlhZ64
  Odpowiedz

Pełna zgoda. Znajomy miał godzinę temu 3 Togetici w Krk, ja nie mogę na jednego się załapać Duży uśmiech

/Nowe nesty, z grubsza:
-Cyndaquil - park moczydło
-Omanyte - pole mokotowskie
-Machop - park szczęśliwicki
-Charmander - ogród saski (znowu Duży uśmiech)
-Ponyta - park skaryszewski
-Chinchou ;/ - łazienki
-Chikorita - park żeromskiego
-Magmar i Qwilfish - powsin
-Tentacool - park arkadia
  Odpowiedz

Dorzucam:
- Scyther - Ursynów Kopa Cwila (średnie ilości 2-4szt)
- Cyndaquil - Park Praski i Park Moczydło !!

Park Szczęśliwicki trzeba odwiedzić obowiązkowo (jak ja nie lubię tam jeździć, taki beznadziejny dojazd :/ )
Losowanie nestów uważam za bardzo bardzo dobre, a wręcz wybitne Język lepiej już tylko by mogło być z nestem dratini lub larw.
  Odpowiedz

Czy jak piszecie Park Moczydło, to macie na myśli faktycznie ten park ( z górką i jeziorkiem) czy Park Szymańskiego który jest po drugiej stronie Górczewskiej (z basenami)?
  Odpowiedz

@UP

Park Szymańskiego - Pikaczu małe ilości
a Park Moczydło to jest miejsce z tym jeziorkiem, troszkę słabo teraz z Cyndaquil tylko 2szt byly 4
  Odpowiedz

Zmiana nestów i nie dziwię się że cisza Język
Tylko Bulbezaury godne uwagi w Parku Praskim i na przyszłą gen Elektrobaz w Fort Legionów.
  Odpowiedz

CZisza bo event więc mało kto gania za czymś co będzie ejszcze przez jakiś czas Język
No i też event maskuje nesty, po evęcie trzeba posprawdzać co i gdzie.
  Odpowiedz