• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - Location Tips

Temat założony w celu informowania o dokładnych lokacjach rzadkich pokemonów takich jak: Lapras, Scyther, Kangaskan czy Electabuzz  Uśmiech   Z tego co zdążyłem się zorientować wszystkie pokemony mają stałe lokacje w których występują - czy to stale są do złapania w danym miejscu lub w jakiś konkretnych przedziałach czasowych np. od godziny 13-15. Ja niestety jeszcze nic bardzo rzadkiego nie widziałem, ale mogę podać lokację na kilka częstszych pokemonów i od razu przedstawić wzór zapisu.

Pidgeot, Tesco Stalowa przy punkcie odbioru e-zakupów (ogrodzony teren na samochody dostawcze), około godziny 16:30, Niedziela
Venomoth, wejście do parku skaryszewskiego od ulicy Lubelskiej (za kościołem i gymem), około godziny 15:30, Poniedziałek
Jynx, pomnik przyjaźni radzieckiej - Park Skaryszewski, około godziny 22:30, Poniedziałek oraz Carrerfur Wileńska około godziny 13, Sobota.
Porygon, na koszykowej pomiędzy hotelem Sobieskim a akademią japońską. Podobno można tam znaleźć w innych porach Hitmochana.

Przy określaniu czy pokemon jest rzadki skorzystaj z infografiki przedstawionej na forum (http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=405). Interesujący nas zakres musi się mieścić od wyjątkowych w górę dla podstawowej formy bądź od poziomu standardowego dla 2 i 3 formy pokemona.
  Odpowiedz
Zobacz też

Ja złapałam 2 Jynx blisko metra Swiętokrzyska
Jedna chyba była w parku, druga idąc Marszałkowską właśnie do metra
  Odpowiedz

Squirtle - 7.15 przystanek Jana Olbrachta, 7.40 Plac bankowy
  Odpowiedz

Jynx - przyst. Młodzieńcza 20.00
Squirtle - Myszkowska (nie pamiętam godziny)
Staryu - CH Marki
Psyduck - CH Marki
Voltorb - Racjonalizacji
Bellsprout - Tesco Stalowa
  Odpowiedz

Mi bardzo często około 7-7:10 pojawia się Scyther jak jadę Jerozolimskimi obok zachodniego w kierunku Pruszkowa.
  Odpowiedz

Hitmonchan na Ochocie w okolicach Polsko Japońskiej Akademii. Tylko dzisiaj spotkałem trzy.
  Odpowiedz

(07-13-2016, 17:25 )Ririsu napisał(a): Hitmonchan na Ochocie w okolicach Polsko Japońskiej Akademii. Tylko dzisiaj spotkałem trzy.

hmm ciekawe miejsce jak na mistrza walki Oczko W niedzielę spróbuje się tam wybrać w sumie to tylko 20 minut tramwajem.
  Odpowiedz

Electabuzz - pojawił mi się jak jechałam trasą Siekierkowską na wysokości elektrowni, jakoś koło 22 Uśmiech
  Odpowiedz

Nie wiem, czy to kogoś zainteresuje, ale w parku na Kabatach przy skateparku jest wysyp Drowzee, za to przy zajezdni/stacji technicznej metra codziennie widuję kilka Magmarów. c:
  Odpowiedz

Tentacool, Jynx, Drowzee, Gastly ok 17 przy Złotych Tarasach (ale był w tymczasie lure wokół 2 Pokestopów).
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=2662&n...ve=Flareon]
  Odpowiedz